Як відправляти смс-повідомлення з сайту.

Якщо виникла необхідність відправити СМС абоненту одного з найбільших операторів стільникового зв'язку, можна не витрачати на повідомлення ні копійки. Адже такі компанії, як «Білайн», МТС і «Мегафон», надають послугу відправки безкоштовних СМС прямо зі своїх офіційних сайтів.
Інструкція
1
Для відправки безкоштовного СМС абоненту мережі «Мегафон» зайдіть на сайт https://sendsms.megafon.ru/. У формі введення забийте номер телефону адресата з префіксом +7 і напишіть сам текст повідомлення. В поле для тексту існує обмеження на кількість знаків - до 150. У користувачів сайт «Мегафон» є можливість включити функцію транслітерації, поставивши напроти відповідного рядка галочку, і запросити час доставки СМС. Підтвердіть капчу/код з картинки і натисніть «Далі». Після відправки сайт надає можливість перевірити статус повідомлення - очікується або вже доставлено.
2
Щоб відправити СМС абоненту МТС, перейдіть на офіційний сайт даного стільникового оператора http://sendsms.ssl.mts.ru/. Але компанія встановила обмеження на відправку безкоштовних СМС з сайту. Даною послугою можуть скористатися тільки абоненти МТС, підтвердивши свою причетність до стільникового оператора введенням свого номера телефону у верхній рядок на сторінці. Після чого на свій телефон ви отримаєте код підтвердження, який пізніше знадобитися ввести на сайті. У наступному рядку вкажіть номер мобільного телефону одержувача повідомлення. Обидва телефони вводяться без вісімки. Текст повідомлення на даному сайті обмежується 140 знаками. Натисніть «Далі», отримаєте код підтвердження на свій мобільний і введіть його в окремому полі оновилася сторінки сайту. По завершенні операції повідомлення буде доставлено.
3
Стільниковий оператор «Білайн» дозволяє передавати безкоштовні СМС з цієї сторінки: https://www.beeline.ru/sms/index.wbp. Введіть текст, номер одержувача і виберіть, якщо необхідно, опцію «Перетворити кириличні символи в латинські». Довжина повідомлення не повинна перевищувати 140 знаків. Введіть код перевірки з картинки в нижній частині сторінки та натисніть «Відправити». Ваше повідомлення доставлено, що може підтвердити перевірка статусу СМС.
Зверніть увагу
Невеликі оператори, що надають послуги стільникового зв'язку, найчастіше так само мають на своїх офіційних сайтах форми відправки безкоштовних СМС. Наприклад, послати повідомлення на телефон абонента ETK (Енисейтелеком) можна за посиланням: http://sms.etk.ru/. А стільниковий оператор «Теле 2» надає аналогічну безкоштовну послугу за посиланням: http://www.ru.tele2.ru/send_sms.html.