Як надіти ремінь на фотоапарат. профісіональной ремешек Як вставити фотоапарат.

Ремінь для фотоапарата - зручна і порівняно недорога річ. Типи ременів різні залежно від того, як ви збираєтеся кріпити фотокамеру. Все, що вам потрібно - купити ремінь і приєднати його до потрібного кріпленню.
Інструкція
1
Якщо купили недорогий побутовий фотоапарат, так звану «мильницю, зверніть увагу на його комплектацію. Можливо, ремінь вже причеплений до корпусу або знаходиться в коробці з іншим спільно постачати обладнання. Така камера невелика в розмірах і зазвичай кріпиться до невеликого ременю, завдяки якому апарат можна повісити на зап'ясті. Ремінець може бути вбудований у фотоапарат або кріпитися до невеликого кріпленню на корпусі, як у стільникового телефону.
2
У вас напівпрофесійний або професійний фотоапарат, наприклад, Canon 1000D, Canon 550D, Canon 7D, Nikon D90 і т. Д. Механічне будова корпусів подібних апаратів схоже між собою навіть в плані кріплення оптики і вже тим більше в плані кріплення ременів. На верхній частині корпусу симетрично з боків щодо оптичного видошукача розташовуються два невеликих кріплення для ременя. Швидше за все, ремені для подібних апаратів вам доведеться купувати окремо. Ремінь може призначатися для носіння фотокамери через плече або на зап'ясті, але кріпитися буде однаково, незалежно від типу.
3
З двох кінців у ременя є тонкі щільні стрічки. Їх потрібно просунути в отвори для кріплення, про які було сказано пунктом вище. Закріпіть і відрегулюйте довжину так, як вам буде зручно. Надійно закріпіть ремінь, за умови, що апарат буде погано закріплений, він може впасти, при цьому ушкодяться оптика і внутрішня механіка або електроніка. Якщо важко знайти кріплення на корпусі, зверніться до інструкції користувача.
Акустична гітара - це один з найпоширеніших у світі музичних інструментів, а можливо і найпоширеніший. Купивши гітару і навчаючись грі на ній, ви з часом відкриваєте для себе нові техніки та прийоми. А вже коли надивитеся на концерти улюбленої групи, так у вас і зовсім може з'явитися бажання спробувати свої сили у грі стоячи з ремінцем через плече. В цьому нічого поганого немає, тому варто роздобути ремінь і спробувати.
Інструкція
1
Для закріплення ремінця вам необхідно встановити додаткову ґудзик на зразок тієї, що стоїть в торці. Гудзик таку можна купити в будь-якому музичному магазині. Можна, звичайно, скористатися «розеткою», але цей метод далеко не універсальний, тому що для його здійснення потрібен спеціальний ремінець. Радимо зупинитися на першому варіанті.
2
У центрі п'яти грифа гітари, на внутрішньо його боці просвердлите отвір в перпендикулярному до струн напрямку. Діаметр отвору під саморіз - від 1 до 1,5 мм, глибина - від 10 до 12 мм. Саморіз або додається до купленої ґудзику, або його потрібно підібрати так, щоб він заходив в ямку на ґудзику, а не стирчав з неї.
3
Зі старого тоненького медіатора (краще металевого) виріжте шайбу під гудзик і виконайте в шайбі отвори для самореза за допомогою круглого надфіля. Якщо в якості шайби ви вирішили використовувати металевий медіатор, то тут надфілем не обійтися. Доведеться свердлити отвір за допомогою електричної дрилі, а потім обробляти його краю наждачним папером або тим же надфілем.
4
Укрутите саморіз до самого упору, вставивши попередньо його в гудзик. Потім зробіть чверть обороту у зворотний бік. Необхідно домогтися того, щоб гудзик злегка прокручувалась. Якщо отвір був просвердлений правильного діаметру, то гудзик буде прокручуватися в той час як саморіз буде стояти нерухомо. Якщо ж ви трохи не вгадали з діаметром отвору, розщепніть зубочистку або сірник і помістіть трісочки в отвір, а також капніть туди трохи ПВА. Можна також вкручувати саморіз, зануривши його в той же клей - так буде надійніше.
5
Ось два основних варіанти кріплення ремінця: Укрутите один гвоздик в середину правого боку. Хоча цей гвоздик вже є на більшості нових гітар. А ось на старих інструментах він рідко зустрічається. З одного кінця ремінця ви побачите проріз, призначену спеціально для цього гвоздика. З іншого кінця буде шнурок, прив'язували до голови інструменту; Додається ще один гвоздик, який вкручується в п'яту грифа гітари. У такому випадку підійде ремінець, що має на обох кінцях однакові прорізи під гвоздики.