Як скасувати платіж на Яндекс.Деньги.

За допомогою інтернет-гаманця Яндекс.Деньги можна оплачувати різні товари та послуги онлайн. При цьому, якщо ви помилитеся при відправці грошей, в ряді ситуації ви зможете повернути собі помилково внесену суму.
Інструкція
1
При оформленні кожного грошового переказу користуйтеся послугою додаткового захисту ваших коштів. При кожному перекладі призначайте спеціальний захисний код з чотирьох цифр. Запам'ятайте або запишіть його. Потім виберіть термін, протягом якого код діятиме. Надішліть платіж і повідомте код адресату. Він повинен буде ввести його правильно до закінчення обраного вами терміну. В іншому випадку вся відправлена сума повернеться на ваш рахунок. Така система допоможе вам захиститися від помилкової відправки грошей. Однак вона може бути використана не у всіх випадках, наприклад, труднощі може викликати подібна оплата на адресу інтернет-магазину.
2
Якщо ви не вказали захисний код, а переклад пішов на інший гаманець, спробуйте зв'язатися з одержувачем і пояснити ситуацію. В деяких випадках це може допомогти повернути гроші. Також ви можете звернутися в технічну підтримку сайту. Шанс на те, що ваші гроші повернуться, невеликий, але є, якщо, наприклад, помилкова відправка була пов'язана не з вашої неуважністю, а з проблемою в системі.
3
При зіткненні з шахраями звертайтеся в поліцію. В даному випадку служба клієнтської підтримки Яндекс.Деньги зможе надати вам тільки документи, що підтверджують ваш переказ коштів. Метод пошуку шахраїв і їх відповідальність схожі і при стандартних, і при інтернет-злочинах. Якщо ошуканців знайдуть, і їх провина буде доведена, ви зможете отримати назад свої гроші, якщо вони ще не будуть витрачені.
Зверніть увагу
Щоб менше помилятися при відправленні платежів, збережіть у своєму гаманці шаблони найбільш часто скоєних грошових переказів.
Оплачуючи товари або послуги через інтернет, ви в будь-який момент можете відмовитися від покупки, скасувавши при цьому досконалий платіж . Залежно від методу оплати, на сьогоднішній день існує декілька способів, що дозволяють користувачеві виконати скасування платіж а в мережі.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, доступ в інтернет, телефон.
Інструкція
1
У користувачів інтернету досить часто трапляються такі ситуації, коли їм необхідно скасувати вже досконалий платіж . Причини тому можуть бути самі різні. Так чи інакше, сьогодні є кілька варіантів скасування платіж а, які віддалено схожі між собою. Слід зауважити, що скасування платіж а буде неможливою в тому випадку, якщо ви вже отримали взамін послугу.
2
Для початку слід розглянути спосіб скасування платіж а, вчиненого за допомогою платіж них систем інтернету. На сайті платіж ной системи вам потрібно знайти контактні дані служби підтримки користувачів. Подібна інформація зазвичай містить адресу електронної пошти, юридична адреса, а також телефонний номер.
3
Для відміни платіж а бажано зв'язуватися з представником ПС ( платіж ной системи) за допомогою телефонного дзвінка. Ви повинні вказати оператору номер операції, після чого мотивувати причину відміни платіж а. Якщо у вас немає можливості здійснення дзвінка в представництво платіж ной системи, ви можете направити електронного листа аналогічного змісту. Якщо оператор платіж ной системи вважатиме можливим скасування платіж а, гроші будуть повернуті на ваш рахунок протягом доби.
4
Якщо ви здійснили платіж за допомогою банківського переказу, ви можете скасувати його, виконавши наступні дії. Зателефонуйте в CALL-центр вашого банку і повідомте причину вашого дзвінка. Дзвінок буде переадресовано відповідного фахівця, якому ви повинні надати всю інформацію по платіж у, а також повідомити про причину його скасування. Якщо скасування платіж а буде можливою, кошти надійдуть на ваш рахунок протягом 24-х годин.