Що не починати скандалу.

Часті сварки і скандали здатні зруйнувати те крихке і цінне почуття, яке зветься любов'ю. Значно простіше піти на поводу своїх емоцій і темпераменту і розвинути конфлікт, але набагато краще навчитися стримувати нерозумні пориви і не втрачати близьких людей. Спробуйте жити в ладу і гармонії з коханими.
Інструкція
1
Постарайтеся заспокоїтися. Підіть в іншу кімнату, висловіть все образливі слова перед дзеркалом або напишіть їх на листку паперу, який потрібно потім розірвати і шматочки змити в унітазі. Щоб уникнути подальшого скандалу, заспокойте і співрозмовника. У вас не вийде спокійно поговорити, якщо ви обоє будете роздратованими.
2
Щоб уникнути сварки, скажіть партнеру, що ви продовжите розмову пізніше, коли зможете спокійно подумати. Після цього глибоко вдихніть і змініть обстановку або заняття (погуляйте в парку, включите улюблений фільм). Ніколи не вступайте в суперечку з роздратованим людиною, він все одно не зверне на ваші слова увагу. Ваше мовчання охолодить співрозмовника. Самі не звертайте увагу на образливі слова, дайте людині заспокоїтися.
3
Якщо вам важко ігнорувати роздратованого співрозмовника, ви самі не можете заспокоїтися, випийте чай з настоєм пустирника або валеріани. Ці лікарські трави допоможуть вашій нервовій системі прийти в рівновагу. Запропонуйте такий же напій співрозмовнику. Тільки після цього можна продовжувати розмову.
4
Існує й інший спосіб заспокоїтися. Повільно надувайте повітряну кульку, поки він не лопне. Від цієї дії ваше дихання прийде в норму, що добре позначиться на стані нервів. Очікування вибуху кульки відверне вас від поточної проблеми. Якщо ви хочете уникнути скандалу з дуже близькою людиною, можете застосувати цей метод при ньому. Ваші незвичайні дії розрядять обстановку.
5
Постарайтеся не сваритися через дрібниці. Просто разом спокійно обговоріть ситуацію, що склалася. Не зривається на крик і не допускайте роздратованою інтонації. Говоріть спокійно, співрозмовник повинен зрозуміти, що ви не маєте наміру сперечатися, а хочете вирішити питання мирним шляхом.
6
Якщо вас постійно в чомусь дорікають, не виправдовує і не сперечайтеся. Якомога довше терпите, але коли бажання відповісти стане занадто сильним, не тримайте все в собі. Спокійно вкажіть співрозмовнику на його власні недоліки. Згадайте всі випадки, коли людина вас образив. Але не підвищуйте тону і не переходите до образ. Співрозмовник, який не чекав такої реакції, не захоче її повторення.