Як потрібно займатися боксом.

Бокс вважається агресивним видом спорту, найбільше підходящим для чоловічої статі. Але доведено, що він добре сприяє викиду негативної енергії, зняттю емоційної напруги, психологічного розвантаження нервової системи. Даний вид спорту допомагає привести тіло в порядок, скинути зайву вагу і розвинути гарний рельєф мускулатури. Багато дівчат проявляють інтерес до занять боксом, щоб надати тонус організму.
Вам знадобиться
  • - боксерська груша;
  • - спортивний одяг;
  • - бинти;
  • - боксерський мішок;
  • - боксерські лапи;
  • - компаньйон;
  • - диски з тренуваннями.
Інструкція
1
Підготуйтеся до занять боксом. Для початку у вас має бути хороша фізична підготовка. Обов'язково зробіть розминку, що включає вправи на розтяжку. Особливу увагу зверніть на кисті рук - їх легко травмувати, якщо правильно і доброго не розігріти перед початком тренування.
2
Постарайтеся освоїти техніку боксу. Вона заснована, переважно, на прийомах нападу і захисту. Спеціальна техніка володіє раціональністю рухів, що забезпечує найвищу ефективність від тренувань. Для боксу характерна безперервність рухів. Кожне наступне дію немов випливає з попереднього.
3
Під час тренування приділіть підвищену увагу ногам. Вони повинні завжди бути в русі, допомагаючи виконувати основні елементи, що входять в техніку бою. Ноги вважаються головною зброєю боксера, тому від них залежить грамотне виконання всіх дій. Щоб правильно займатися боксом, прагнете розвивати ноги під час тренування, перебуваючи в постійному русі при виконанні всіх ударів.
4
При правильному нанесенні удару в боксі руки повинні «встромлятися», а не ковзати. Слідкуйте за тим, щоб махи відбувалися не за округлої траєкторії, а чітко по прямій. Звертайте увагу на правильний перенос ваги тіла: коли удар робиться правою рукою - опора на ліву ногу і навпаки. Виконання цієї умови в рази підвищує силу удару.
5
Пам'ятайте про застосування одночасної тактики «напад-захист». Бокс - швидкий вид спорту, і після вашого удару противник тут же здатний використовувати контрудар. Тому завжди використовуйте вільну в даний момент руку для свого захисту, а також швидко повертайте на місце б'є. Ні на мить не затримуйте кулак в радіусі суперника, завжди пам'ятайте про необхідність захисту.
6
Застосовуйте три основних правила для правильної бойової стійки. Перше: ви повинні добре бачити супротивника і ускладнювати можливість нападу на вас. Друге: забезпечте собі всі умови для якісного нападу і захисту. Третє: стійка повинна бути стійкою, створювати максимум можливостей для пересування.
Корисна порада
Для розучування правильної стійки скористайтеся уроками у фахівців. Невірне положення тіла легко запам'ятовується, виправити його буде складно.