Як потрібно економити воду.

Люди замислюються про економію води з різних причин: хтось з часом починає розуміти, що екологічні ресурси небезмежні, а комусь просто шкода переплачених за зайвий витрата води грошей. Як би там не було, є кілька способів скоротити втрату води в побуті в 3-5 разів.
Інструкція
1
Встановіть лічильники. Це дозволить зайвий раз замислитися над тим, щоб нарешті починають протікає сантехніку. Витрати на установку окупляться вже через півроку, оскільки розмір щомісячних рахунків за воду знизиться на 30%.
2
Навіть ледь помітна витік води в унітазі щодня забирає близько 200 л - повний обсяг ванни.Чтоби перевірити протікають у вас крани або унітаз, зафіксуйте показання лічильників і не користуйтеся водою хоча б 3-4 години. Справність сантехніки відіб'ється на лічильнику - показники повинні залишитися незмінними.
3
Найбільший відсоток витоку води в побуті становить користування ванною і туалетом. Суттєво допоможе заощадити природні ресурси і ваші гроші установка унітазом з подвійним режимом зливу. З ним можна скоротити щоденний витрата води в 2 рази.
4
Встановіть спеціальні насадки на крани, які автоматично включаються при піднесенні рук. Або замініть змішувач на одноважільний варіант, що дозволяє без істотної втрати води налаштувати інтенсивність струменя і температуру. З їх допомогою ви заощадите ще 20% води.
5
Якщо ви скоротите частоту прийняття ванни хоча б до 1 разу на тиждень, вам вдасться зменшити витік води в 2-3 рази. Віддайте перевагу догляду за тілом за допомогою душа. Для порівняння, щоб помитися в душі, вам знадобиться всього 30-40 л води, а для набору ванни - як мінімум 150 л.
6
Вимикайте воду в ті моменти, коли ви їй не користуєтеся. Наприклад, під час чищення зубів, гоління, намилювання тіла в душі і т.д. У подібних випадках вода, яка тече з незакритого крана, дає витік близько 15 л на хвилину.
7
Чи не размораживайте продукти під струменем проточної води, краще кладіть їх у заздалегідь наповнену водою ємність.
8
Мити посуд в 3 рази вигідніше за допомогою пробки для раковини, а не під проточною водою. А використання посудомийної машини дозволяє витрачати в 2 рази менше води, ніж під час миття руками.