Як навчитися свистіти без пальців. Як свистіти двома пальцями.

Бувають такі випадки, коли вміння свистіти голосно без допомоги пальців дуже корисно (наприклад, вам необхідно терміново залучити чиюсь увагу, а ваші руки зайняті). Навчитися цій техніці досить легко. Головне - постійні тренування. Отже, для того щоб свистіти без пальців, ви повинні виконати наступні дії.
Інструкція
1
Техніка свисту без допомоги пальців полягає в тому, що вам потрібно самостійно тримати губи в необхідному положенні.
2
Спершу необхідно висунути нижню щелепу трохи вперед, при цьому нижня губа повинна повністю закривати зуби. Намагайтеся зробити так, щоб вона міцно притискалася до зубів, якщо у вас не вийде зробити це з першого разу, ви можете допомогти собі пальцями.
3
Положення мови не варто строго фіксувати, він повинен реагувати на потоки повітря, але кінчик язика повинен бути відсунутим від зубів приблизно на 5-8 мм. Коли ви видихаєте, повітря повинне проходити спершу під язиком, а потім через простір між вашими губами.
4
Якщо у вас не вийде з першого разу, не зневіряйтеся. Постійно тренуючись, ви незабаром досягнете бажаного результату.
5
Також існує інша техніка свисту без пальців, вона відрізняється від першої лише становищем губ.Для початку встаньте перед дзеркалом і розслабтеся. Потім стисніть свої губи в форму маленької літери "О", щоб б отвір для повітря було зовсім невеликим.
6
Тепер покладіть мову так, щоб він був на невеликій відстані від нижніх зубів.
7
Починайте повільно видихати повітря. Якщо з першого разу у вас не виходить чистого звуку, то тоді необхідно поміняти положення мови (можливо, його задню частину потрібно злегка підняти, а кінчик язика - присунути до зубам)
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=_0Pzrk__bnE
Корисна порада
На початковому етапі намагайтеся дути не надто сильно, адже навчитися свистіти з маленьким об'ємом повітря набагато легше.
Напевно, всі пам'ятають такого казково-билинного персонажа, як Соловей-розбійник. Він умів свистіти так, що у всіх вуха закладало. Такий свист відтворити практично неможливо, але можна навчитися свистіти так, щоб було дуже схоже. Не так вже це й складно, насправді. Потрібно лише докласти трохи зусиль. Для пронизливого молодечого свисту нам, крім губ і пальців, нічого не знадобиться. Звичайно, про гігієну рук на час навчання техніки свисту подумати можна і потрібно. Адже пальці доведеться в рот брати. Отже, свистимо пальцями і просто ротом.
Інструкція
1
Розглянемо техніку свисту з використанням пальців: Досить простий є ця техніка. Щоб їй навчитися, підвертаємо губи всередині рота. Робимо це так, щоб зуби повністю були закриті верхніми і нижніми губами.
2
Вибираємо правильне положення наших пальців в роті. Ними потрібно притримувати над зубами наші губи. Тут можна поекспериментувати, адже успіх залежить від розмірів рота і самих пальців. Тому і немає єдино правильного положення пальців для всіх. Але, як правило, пальці розташовують на половині шляху від краю до середини рота. А довжина частини пальця, захоплюваної ротом - до першого суглоба.
3
Хтось користується великим і середнім пальцями руки, хтось користується великим і вказівним, а хтось засовує в рот великі пальці рук. А є й такі, хто свистить середніми пальцями рук. Це справа смаку.
4
Губа міцно притискається пальцями, а нігті повинні «дивитися» на центр мови, але не прямо вздовж пальців.
5
Ставимо мову правильно. Кінчик його прибирається назад, щоб він практично стосувався дна в 1 см від нижніх зубів.
6
І останнє, що нам потрібно - дути і ще раз дути. Щоб свист вийшов максимально гучним, потрібно міняти розташування мови та пальців, регулюючи за своїм розсудом.