Як організувати експорт.

Експорт продукції в інші країни є прибутковим видом діяльності. Важливо тільки, щоб там було достатньо споживачів з високим рівнем доходу. Добре було б вивчити місцевий ринок і правила ввезення товару, а також залучити професійних дистриб'юторів. Що треба робити, щоб організація експорту продукції для вас дійсно була успішною і приносила найбільший прибуток?
Інструкція
1
Спочатку проведіть ретельний аналіз ринку закордонних товарів на питання затребуваності саме вашого продукту. Для цього існують консалтингові компанії. Вони зможуть професійно провести подібне дослідження. Також за допомогою можна звернутися в російське посольство, яке перебуває в цікавій для вас країні.
2
Зареєструйте патент на свій продукт, авторські права і торгову марку. У багатьох країнах поширена підробка товарів. Тому саме реєстрація юридично захистить ваш товар від можливої фальсифікації.
3
Перш ніж відкривати в чужій країні свою компанію, вивчіть місцеві закони країни, заведіть ділові або особисті зв'язки з одним або декількома корінними жителями держави. Можливо, що в одному з мешканців місцевості ви зможете придбати собі вигідного бізнес-партнера, який зможе зайнятися питаннями продажів і дистрибуцією вашого товару. Тоді можна буде створити спільне з ним підприємство, яке обійдеться вам набагато дешевше.
4
Перед тим як підписувати будь-який контракт, найміть досвідченого адвоката в тому краю, де зібралися вести підприємницьку діяльність. Місцевий юрист допоможе грамотно скласти двосторонній договір по бізнесу, враховуючи всі бюрократичні закони і специфічні положення навіть для окремо взятої провінції. Там повинні бути прописані вимоги до кожного з партнерів і точні суми оплати праці.
5
Скористайтеся послугами найбільш вигідною транспортної компанії. У розвинених країнах зазвичай існує великий вибір фірм, що займаються транспортними поставками. Тому, щоб не промахнутися з вибором, проведіть скрупульозне дослідження на ринку транспортних послуг. Це не менш важливо, ніж правильне перевагу експортера.
6
Приготуйтеся платити податки і обов'язково вивчіть правила імпорту, які затвердив уряд за кордоном. Їх слід виконувати при перевезенні товарів. Це допоможе правильно спланувати ваші фінансові витрати.
Корисна порада
При організації експорту товарів за кордон можна скористатися послугами одного з зовнішньоторговельних агентів (компанії - посередника), яка допоможе вигідно реалізовувати вашу продукцію.