Як оформити красиво дитячий альбом. Як оформити дитячий альбом з фоографіямі.

Готові тематичні альбоми, присвячені народженню малюка, сьогодні можна купити в багатьох магазинах. Досить наклеїти в них фотографії - і справу зроблено. Однак багатьом батькам хочеться не тільки зберегти самі важливі моменти з життя їх чада, але і оригінально оформити знімки. На допомогу прийде популярна техніка скрапбукінгу. Це ціле мистецтво, що дозволяє оригінально прикрасити кожну сторінку або розворот альбому (скрапбуков).
Вам знадобиться
  • - альбом з картонними листами;
  • - папір для скрапбукінгу;
  • - клей-олівець;
  • - акрилові фарби;
  • - атласна стрічка;
  • - ніж канцелярський або триммер;
  • - декоративні елементи (гудзики, газети, клапті, кольоровий папір, намиста та інше).
Інструкція
1
Купіть спеціальний альбом для скрапбукінгу або використовуйте звичайний, з картонними листами. При бажанні ви можете зробити його самостійно за допомогою набору різноманітних скрап-заготовок з щільного фарбованого картону. У кожному разі, вам знадобляться кольорові фони - папір для скрапбукінгу. Вона надзвичайно декоративна, а найголовніше, не жовтіє від часу.
2
Підберіть цікаві фотографії і пам'ятні дрібниці, які ви хотіли б зберегти поруч з ними. Це можуть бути: дитяча пов'язка-бирка з пологового будинку, знімки ультразвукового дослідження, перші малюнки малюка та інше.
3
Продумайте тематичні композиції і озаглавьте їх: «Мої батьки», «Перша зустріч», «Улюблені іграшки», «Прогулянка в саду», «Мої друзі» і т.д.
4
Заготовте декоративні елементи, які будуть складати гармонійний колаж. Вони повинні бути обов'язково пов'язані зі знімком і один з одним за кольором, змістом, формою. У класичному скрапбукінге часто використовуються газетні вирізки; в хід піде також кольоровий папір, наклейки, намистини і бісер, декупаж (паперова аплікація), акрилові фарби, клапті, листівки, журнальні вирізки, гудзики та інше. В магазинах можна знайти і спеціальні набори прикрас для скрап-альбомів, проте підручний матеріал надає сторінкам особливий шарм і неповторність.
5
Спробуйте оформити одну зі сторінок дитячого альбому. Спочатку наклейте клеєм-олівцем фон - аркуш паперу для скрапбукінгу рожевого або блакитного кольору (залежно від статі вашого малюка). Внизу прокладете фестончатого кромку в 5-8 см заввишки. Рекомендується вибрати візерунок, яка не набридає з часом і залишається поза модою - горох, клітку або смужку.
6
Визначте місце розміщення найулюбленішого портрета вашої дитини в дитинстві. З паперу (в тон облямівки) викроїте рамку згідно формату знімка. Зробити рівний розріз можна за допомогою лінійки та канцелярського ножа, або ж спеціальним інструментом - триммером. Він щільно притискає папір і оснащується гострим різаком.
7
Приклейте основні елементи сторіночки, потім приступайте до додаткового декору. Виріжте великі літери з газетних аркушів і складіть з них ім'я дитини зверху аркуша. Відступивши трохи від правого краю, вертикально приклейте дві блакитні (рожеві) атласні стрічки. Вони повинні відрізнятися від основного фону на 1-2 тони. В центрі сторінки зв'яжіть відрізки і сформуйте бантик.
8
Прикріпіть до куточка фотографії бирку з пологового будинку або зробіть нову з картону. Підпишіть її за своїм бажанням, наприклад: «Нашому маляті - 7 днів».
9
Продовжуйте оформляти дитячий альбом на свій смак. Вводите в роботу різноманітні матеріали. Композицію продумуйте заздалегідь. Приміром, для сторінки «Перший візит до ляльковий театр» можна використовувати: фон зі шматка тюлю, нагадує сцену; аплікації з паперу, вати і ґудзиків (фігурки ляльок з вистави); зберігся квиток і фотографію дитини в залі для глядачів. Для сторінки «Малюк в лісі»: зелений фон; аплікації у вигляді дерев та квітів; природний матеріал: фоторамку- «гілку дерева», намальовану акриловою фарбою.
10
Присвятіть цілий розворот річниці дитини. Рекомендується зімітувати фотоплівку: наклейте смугу чорного паперу і прикріпіть до неї маленькі фотографії одного розміру. Вони покажуть, як ваша дитина росла і розвивалася. Прикрасьте основний фон зображеннями святкових ковпачків, торта і свічок. Можна взяти знімки учасників дитячого свята в різних форматах і хаотично наклеїти їх на розворот альбому.
Корисна порада
скрапбуков може бути інформативним. Напишіть на полях свої спогади, улюблені дитячі пісеньки, обведіть руку малюка. В Інтернеті ви можете знайти чимало інших цікавих ідей скрапбукінгу. Не бійтеся експериментувати.
Кожна людина мріє, щоб у нього був яскравий, красивий і детальний дитячий фотоальбом . Якщо раніше створення такого альбому було доступно далеко не всім батькам, то сьогодні, коли у всіх є цифрові фотоапарати і комп'ютери, оформити дитячий альбом не складе для вас ніяких труднощів. Цей альбом стане для вас пам'ятним і цінним предметом, бережно зберігаються в родині. У цій статті ми дамо вам кілька порад, як оформляти дитячий фотоальбом .
Інструкція
1
Використовуйте якісні та красиві фотографії вашої дитини з самого раннього років - але не обов'язково обмежуватися одними лише фотографіями. Додайте в альбом перші малюнки дитини, його перші літери, і звичайно, фотографії своєї вагітності та УЗД.
2
Також в альбомі ви можете присвятити окрему сторінку того, як ви вибирали ім'я для малюка всією сім'єю, пропонуючи різні варіанти. На сторінках, присвячених різному віку малюка, пишіть, чим він дивував вас в кожен період, як змінювався його характер, як проходило його розвиток.
3
Описуйте смішні ситуації, в які ви потрапляли з дитиною, його кумедні фрази, і багато іншого. Не забудьте про речі, які оточують малюка з дитинства - сфотографуйте для альбому його ліжечко, улюблені іграшки та улюблені предмети.
4
Фотографуйте дитину не тільки вдома під час ігор, їжі або сну, але і на прогулянці - під час ігор в пісочниці, на гойдалках або на спортивних снарядах. Додайте в альбомі фотографії малюка з усіма членами сім'ї - з мамою, татом, братом чи сестрою, бабусею і дідусем.
5
Прикрасити фотографії для альбому можна, використовуючи яскраві і красиві фоторамки, які у вигляді шаблонів можна легко скачати з інтернету, а потім в фотошопі оформити в ці рамки фотографії.
6
Приділіть багато уваги дитячому альбому - чим більше любові і творчих ідей ви вкладете в його оформлення, тим радісніше буде в майбутньому дивитися його і показувати фотографії своєму підросла.
7
Індивідуально оформлений альбом, в якому є не тільки готові рамки з інтернету, але і ваші власні малюнки та аплікації, може стати унікальним засобом самовираження, яке не матиме аналогів.