Як намалювати людини в профіль. малюємо людей в профіль.

Малювання особи є складним мистецтвом. Деякі художники можуть вирізати з чорного паперу профіль людини без всякого начерку. Такого досконалості вони досягають. Але для початку необхідно навчитися малювати людське обличчя в такому ракурсі.
Вам знадобиться
  • - олівець
  • - аркуш паперу
  • - натурщик або кілька картинок, на яких зображено обличчя в профіль
Інструкція
1
Перш ніж щось малювати, проаналізуйте і вирішите, в яку з геометричних фігур цей об'єкт можна вписати. Для голови людини в профіль підійде квадрат. Намалюйте його на аркуші паперу. Папір може бути будь-якого формату, навіть нестандартного. Не використовуйте лінійку під час малювання, всі співвідношення намагайтеся визначати на око.
2
Горизонтальну і вертикальну боку квадрата розділіть на сім однакових частин. Зобразіть сітку. На ній набагато легше буде розмістити всі пропорції. В квадраті поміститься вся голова, в тому числі і виступає частина носа.
3
Визначте відношення ширини голови до виступаючої частини носа. Відрізок необхідної довжини відкладіть на одній горизонтальній лінії. Поставте на цьому місці крапку. Через позначку проведіть вертикальну тонку лінію. На ній виконуйте розмітку по вертикалі.
4
За однією з вертикальних сторін розмітьте пропорції. Визначте лінії очей, брів, носа, підборіддя, рота. Риси обличчя у всіх різні: у когось дуже високий лоб, у кого-то великий ніс, а у кого-то виступаючий підборіддя. Тому лінії можуть розташовуватися нижче або вище середньостатистичних. Зробіть позначку для губ на лінії, яка розділяє другий і перший нижні ряди. Але розмістіть між п'ятим і третім рядами квадратиків. Очі повинні знаходитися на рівні лінії, що знаходиться між п'ятим і четвертим, а брови - трохи вище очей.
5
Визначте кут між переніссям і лобом. Проведіть лінію чола. Намітьте лінію перенісся, орієнтуючись по вертикальній лінії. Подивіться, наскільки сходиться нижня лінія носа з горизонтальним напрямком.
6
Намітьте очей. При розташуванні особи в профіль, очей спостерігачеві зовсім не видається овальним, а нагадує гострокутий трикутник, у якого злегка округлена сторона, що перебуває ближче до носа. У зовнішньому куті ока сходяться лінії повік. Лінія брів повторює приблизно лінію очі, тільки вона трохи ширше.
7
Лінію між губами і нижньою частиною носа проведіть практично вертикально. Намалюйте лінію підборіддя. Пам'ятайте про западинці, яка завжди є між підборіддям і нижньою губою. Накидайте лінію волосся. Покажіть становище вуха приблизно на середині голови як по горизонталі, так і по вертикалі. Домалюйте шию. Профіль готовий.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=IVxWMG2sa0w
Створюючи портрети, багато хто вважає, що виконати малюнок із зображенням людини в профіль дуже складно. Насправді розрахунки тут повинні проводитися в тому ж порядку, що і при виконанні анфас, але з невеликими нюансами.
Вам знадобиться
  • Папір для малювання, олівець, ластик, лінійка.
Інструкція
1
Для початку накресліть квадрат і розділіть його на 4 рівних частини.
2
Позначте «А» ліву сторону верхнього квадрата (ліворуч), а буквою «Б» підстава верхнього квадрата. Розділіть обидва цих відрізка на рівні частини.
3
Позначте праву сторону нижнього лівого квадрата буквою «В». Розділіть її навпіл.
4
Ліва сторона нижнього лівого квадрата повинна бути розділена на 4 частини. Проведіть у квадраті лінію, формуючу щелепу.
5
Лінію носа почніть з крайньої точки основи верхнього лівого квадрата.
6
Намалюйте лінію очей над серединою квадратів. Тепер завірите накреслення, з'єднавши лінії. У вас вийдуть очі, ніс, підборіддя, губи. Підмалюйте брову і вухо.
7
Тепер доповніть профіль людини шиєю і наявністю волосся. Таким чином, малюнок буде вважатися завершеним.
Зверніть увагу
Намагайтеся малювати пунктирною лінією, щоб було простіше виправляти неточності.
Корисна порада
Щоб профіль був виконаний рівно, використовуйте квадратний аркуш паперу, який можна розділити на кілька квадратів, менших за величиною. Також хороша і заздалегідь розмічена папір.