Як наносити тіні.

Тіні роблять очі яскравіше і варазітельнее. Кольори тіней можна підібрати до будь-якого вбрання і до будь-якої ситуації! Наносити тіні можна по-різному. Ефект буде залежати від того, яку ви використовуєте техніку нанесення, спосіб нанесення, як вмієте комбінувати кольору.
Інструкція
1
Спосіб нанесенія.Почті все тіні можна наносити двома способами: сухим і вологим. Сухим способом можна домогтися м'якого кольору, такою собі "димки" на століттях. Вологий спосіб зробить тіні яскравіше і помітніше. Щоб використовувати вологий спосіб нанесення, злегка змочіть пензель водою.
2
Техніка нанесенія.Классіческій вид макіяжу очей - це поєднання двох відтінків тіней (темного і світлого). Вони візуально збільшують очі і роблять погляд виразнішим. Темний колір, як правило, наноситься на зовнішній кут ока, а світлий - під внутренній.Можно використовувати і більшу кількість кольорів. Головне, щоб перехід від світлого темного прісутствовал.Візажісти радять виділяти простір під бровою світлим відтінком тіней - це зробить погляд більш відкритим. Крім того, можна підводити слизову нижньої повіки перламутровим олівцем світлого відтінку.
3
Інструменти для нанесення теней.Візажісти використовують в роботі багато різних кистей для створення ідеального макіяжу. Для макіяжу в домашніх умовах знадобляться декілька кістей.Кість середнього розміру, досить щільна - щоб наносити тіні на рухливе веко.Кість меншого розміру, щільна - щоб виділити темним відтінком зовнішній куточок глаза.Мягкая кисть середнього розміру - щоб розтушовувати переходи між квітами і наносити світлі тіні під брову.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=_xq_zsJrShs
Корисна порада
Перед нанесенням використовуйте базу для повік - вона знежирити повіки, і тіні будуть триматися довше.