Малюнок лева: Як малювати олівцем.

Зображення лева може стати справжнім випробуванням для тих, хто робить перші кроки в малюванні. Промальовування структури вовни, розкішної гриви і виразною морди - досить складна робота. Спробуйте виконати її пастеллю - м'які крейда чудово передають м'якість переходу тонів левової вовни.
Вам знадобиться
  • - планшет;
  • - папір для малювання;
  • - олівець;
  • - стірательная гумка;
  • - набір пастелі;
  • - паперові серветки;
  • - ватяні диски;
  • - закріплювач або лак для волосся.
Інструкція
1
Зміцніть лист пухкої паперу для малювання на планшеті. Продумайте композицію малюнка. Ви можете змалювати фігуру царя звірів з листівки або фотографії або придумати власну композицію. Спробуйте намалювати лежачого лева на тлі яскраво-блакитного африканського неба.
2
Зобразіть фігуру лева. Не обов'язково промальовувати її в деталях - досить намітити спину тварини та голову з ефектною гривою. Все інше приховає трава савани. Зітріть зайві лінії олівця і беріться за пастель.
3
Почніть з опрацювання фону. Накладайте часті штрихи синім і блакитним крейдою поперемінно, заштріховивая верхню частину малюнка. Трохи нижче рівня спини лежачого лева нанесіть зеленувато-коричневі штрихи. Розтушуйте лінії паперовою серветкою, домагаючись розмитості тону і плавного переходу кольорів.
4
Приступайте до зображення лева. Тіло тварини покрийте дрібними штрихами бежевій пастелі. Додайте трохи золотисто-жовтого кольору і розтушуйте тон до однорідності, користуючись ватним диском. Сіро-коричневим дрібному відзначте тінь на зігнутих лапах.
5
Темно-сірої пастеллю намітьте контури морди. Зачерне мочку носа, позначте очі і пащу. Білим дрібному зафарбуйте опуклу частину морди, світло-бежевим - лоб і щоки. Візьміть сіро-коричневий крейда і проведіть поздовжні лінії від очей до Бриль. Покладіть тінь уздовж спинки носа. Розтушуйте лінії ватним диском.
6
Мелком сіро-коричневого кольору зобразите гриву. Накладайте довгі вільні штрихи, що йдуть зверху вниз і імітують пишну густу шерсть. Візьміть білий і бежевий крейда і послідовно проведіть лінії поверх сіро-коричневого тону. Кінчиком паперової серветки повторіть руху мілка, розтираючи лінії до злиття відтінків.
7
Поверх розтушованого кольору покладіть додаткові білі штрихи, що створюють ефект сонячних відблисків на шерсті. Куточком чорного мілка підкресліть тіні на морді і гриві. Сіро-бежевій пастеллю намалюйте довгі стебла сухої трави, імітуючи пейзаж савани.
8
Готовий малюнок покрийте фіксатором для пастелі або розпорошите на нього звичайний лак для волосся - це охоронить крейда від осипання і збереже яскравість картинки.
Лев по праву вважається царем тваринного світу. У цьому звірі поєднується сила, спритність, грація і краса. Мало хто може протистояти йому, мало хто може від нього втекти. У багатьох культурах леви вважалися наближеними до богів. Зображення лева нерідко використовувалися в геральдиці королівських будинків. І зараз ми розглянемо, як простіше малювати лева олівцем.
Вам знадобиться
  • аркуш паперу формату А4, заточений простий олівець, ластик (для стирання допоміжних ліній).
Інструкція
1
На деякій відстані один від одного накресліть олівцем дві окружності. З'єднайте їх по дотичній злегка вигнутими вгору лініями. Це буде начерк тулуба лева . Велика окружність буде передньою частиною тулуба. Відповідно, окружністю поменше намічена задня частина.
2
Трохи зверху і зліва від передньої частини тулуба накресліть третю і найменшу коло. Тут же намалюйте неправильний чотирикутник. Його основа повинна проходити через центр кола. Ці геометричні фігури згодом перетворяться на голову. А під окружністю, що позначає задню частину, намалюйте дві лінії у вигляді кута, одна з яких плавно переходить в дугу.
3
Далі з'єднайте голову з передньою частиною тулуба лева , як показано на малюнку, потім намітьте ноги тварини. На цьому етапі задні кінцівки досить позначити прямими лініями. Передня ж нога являє собою недомальовані п'ятикутник, витягнутий вниз.
4
Тепер, коли вже з першого погляду ясно, що це фігура тварини, займіться більш докладної розміткою робочого простору. Зараз має сенс позначити на голові вуха, очі і рот. Прірісуйте хвіст. Поруч з передньою ногою намалюйте ще один кут. Ступні на передніх лапах лева зобразите у вигляді горизонтально розташованих крапельок, а задні - все ті ж неправильні чотирикутники.
5
крапельки позначте ступні на задніх лапах, на передніх - крапельки з'єднайте з верхніми частинами ніг за допомогою прямих коротких ліній, легкими штрихами намітьте гриву. Зараз видно, що лев уже став схожий на лева .
6
На завершальній стадії займіться промальовуванням деталей: плавними лініями з'єднайте всі елементи малюнка, сгладьте гострі кути, зітріть допоміжні лінії, штрихами позначте тінь і опрацювати гриву. Більш докладно зупиніться на морді лева : затемните очі, ніздрі і рот. Не забудьте про вуса і звичайно ж, про таку чарівну пензлик на кінчику хвоста.
Зверніть увагу
Ми намалювали фігуру лева олівцем на основі найпростіших геометричних фігур.
Корисна порада
Малювати бажано в тому порядку, який вказаний на малюнках. Промальовувати деталі потрібно штрихами різної довжини, з різною силою натиску на олівець. Тоді вони вийдуть більш об'ємними.