Як намалювати шкатулку.

Скриньки і скриньки фігурують у багатьох літературних творах. Шкатулка - це річ символічна, це якесь сховище, яке може ховати самі різні речі від скарбів, до всіх прикростей людства. Як це було у випадку з ящиком Пандори. Малювати шкатулки не так складно - в основному вони мають чіткі геометричні форми і робляться з самих різних матеріалів. Наприклад, однією з найбільш знаменитих вважається малахітова шкатулка з оповіді Бажова.
Вам знадобиться
  • Папір, простий олівець, гумка, лінійка, матеріали для розфарбовування на ваш вибір, зображення з малахітовими виробами.
Інструкція
1
Шкатулка може бути будь-якої форми - паралелепіпед, циліндр, усічена піраміда і навіть кулю. Найбільш традиційна форма для зображення малахітовою шкатулки - паралелепіпед в основі і усічена піраміда-кришка.
2
Прокреслите пряму горизонтальну лінію - вона буде лінією столу, на який ви поставите шкатулку. Потім намалюйте паралелепіпед - під тим кутом зору, який вам більше подобається. Не забувайте про закони перспективи.
3
Тепер потрібно намалювати кришку. Ви можете зробити її просто плоскою, у формі паралелепіпеда, зрізаної піраміди або напівкруглу - у формі половини циліндра. Вона може бути закрита, прочинені або відкинута. Якщо ви малюєте прочинені кришку, пам'ятайте про закони перспективи і тіні.
4
Штрихуванням і растушевкой намалюйте тіні. Тепер черга за малахітовим візерунком. Розгляньте зображення з малахітовими виробами - малюнок на камені буває різний. Іноді він розташовується колами, як на зрізі стовбура дерева, іноді смужками, іноді мозаїкою.
5
Намалюйте дрібні деталі - фурнітуру, прикраси. Часто на малахітових скриньках зображують камей - ящерок, щоб наблизити виріб до бажовской оповідей.
6
А тепер найцікавіше - розфарбовування малюнка. Зверніть увагу на те, які кольори має малахіт - світло-зелений, смарагдовий і інші холодні відтінки зеленого чергуються, утворюють візерунки, прожилки. Ідеальний варіант для розфарбовування такий шкатулки - акварельні фарби, хоча гуаш теж підійде. Ескіз можна розфарбувати і кольоровими олівцями.
7
Можна намалювати будь-які інші шкатулки - дерев'яні, оброблені бісером, декупажние або з пап'є-маше. Можна експериментувати з колірними гамами, матеріалами, формами.