Як намалювати мандарин. Як намалювати апельсини пастеллю.

Намалювати мандарин під силу навіть початківцю художнику. Але якщо ви хочете ускладнити композицію і створити справжню картину, спробуйте зобразити плід з частково знятої шкіркою. Це дасть можливість гри з відтінками помаранчевого кольору, додасть малюнку динаміку і оригінальність.
Вам знадобиться
  • - планшет;
  • - папір для малювання;
  • - олівець;
  • - ластик;
  • - кисті різної товщини;
  • - гуаш.
Інструкція
1
Прикріпіть до планшета аркуш паперу для малювання. Спробуйте писати гуашшю - вона лягає тонкими напівпрозорими шарами, які при необхідності легко підкоригувати, прибравши невеликі огріхи. Підберіть підходящу фотографію або малюнок, який може послужити зразком. Можна малювати і з натури - наполовину очистіть мандарин і покладіть його на стіл так, щоб плід був добре освітлений.
2
Гостро заточеним олівцем намітьте контури майбутнього малюнка. Позначте завиток знятої шкурки, нерівний контур шкірки на мандарині, намітьте сегменти часточок. Зітріть невдалі штрихи ластиком, злегка обведіть контур олівцем.
3
Покрийте весь лист тонким шаром білил за допомогою широкої м'якої кисті. Ведіть її рівно, накладайте широкі вільні мазки. Через шар білил буде проступати контур намальованого мандарина.
4
Розведіть коричневу і чорну фарби і покрийте фон за малюнком великими довільними мазками. Додайте трохи білил і розітріть фарби, домагаючись розмитого фону.
5
На пластиковій палітрі змішайте жовту, помаранчеву і коричневу гуаш. Наберіть вийшла суміш на широку кисть і зафарбуйте затінені ділянки плода в його нижній частині і на знятої шкірці. Додайте чорної фарби і покладіть широку тінь безпосередньо під мандарином, ведучи пензлем по контуру.
6
Зробіть нову порцію суміші, розтерши червону і жовту гуаш з краплею білил. Зафарбуйте мандарин і шкірку. Наберіть на кисть білила і покрийте внутрішню частину плоду - вона повинна відрізнятися по відтінку.
7
Умочіть тонку кисть в світло-коричневу гуаш. Акуратно обведіть сегменти часточок, окружність плода і межі знятої шкірки. На плоску кисть наберіть білила і поставте світлі відблиски на опуклі боки плода і завиток шкурки. Растушуйте межі плями, зробивши сяйво м'яким.
8
Тонкою кистю, змоченою сумішшю коричневою і чорної фарби, підсильте тіні під мандарином і на внутрішній частині завитків шкірки. Пензлем з білилами зробіть плями світла яскравіше. Оперуючи кистями по черзі, добийтеся ефекту опуклості плода.