Як намалювати таргана.

Комусь ці комахи можуть здатися противними, а хтось буде від них просто в захваті. Так чи інакше, домашній тарган зовсім брудна мерзенне істота, а справжнісінький санітар сміття. У всякому разі, намалювати цю комаху буде дуже цікаво, особливо дитині.
Вам знадобиться
  • Аркуш паперу, простий олівець, ластик, матеріали для роботи в кольорі.
Інструкція
1
Приготуйте матеріали, потрібні для роботи. За допомогою простого олівця почніть виконувати начерк. Намалюйте довгасте (овальне) тулуб. Нанесіть посередині нього лінію, де повинні розкриватися крила комахи. Намітьте напрям шести лапок, три з одного і три з іншого боку.
2
Переходьте до уточнениям малюнка. Намітьте спочатку головогрудь таргана, відокремивши невелику ділянку тіла, потім обмежте кінець овалу (тіла) - це буде голова. З боків її намітьте маленькими півовалом очі істоти. Далі намітьте вуса. Їх розташування може бути різним - вперед, паралельно один одному, тому, злегка по діагоналі або в сторони. Довжина вусів трохи менше, ніж довжина тіла.
3
Прорисуйте лапки таргана. Кожна кінцівку цієї комахи складається з трьох сегментів, причому в місці їх з'єднання кінцівку може згинатися. На кінці лапки розташуйте дві «голочки».
4
Покров тіла таргана має своєрідний малюнок. Тіло не зовсім рівно ділиться навпіл. Його закрилки розташовані внакладку, немов пелюстки тюльпана. Прорисуйте ці перехресні лінії. На кінці тіла намалюйте два коротких «вусика», які ростуть із черевця комахи. За допомогою ластику видаліть непотрібні лінії. Придумайте і намалюйте фон: траву, стіл на кухні, столовий прилад, на якому сидить тарган або клавіатуру. Виконайте рисунок в кольорі або завершите його олівцем.
5
Штриховка наносите за формою тіла. На головогруди таргана намітьте два темних плями. На лапках не забудьте промальовувати волоски. Після нанесення штрихування кінчиком ластику проведіть кілька ліній по закрилки, можете виділити очі, відблиск на головогруди. Потім гострим олівцем прорисуйте перший план.
6
При роботі фарбами малюнок починай заповнювати з фону. Потім основним колірним плямою залийте комаха. Після висихання намітьте тіні і рельєф крил. Тонким пензлем промальовувати лапки і вусики.