Як перенести сайт в інтернет.

Іноді вебмастера використовують для створення сайтів редактори, встановлені на локальних машинах. Вони зручніше, ніж редактори, вбудовані у веб-інтерфейс, але не забезпечують автоматичне збереження створених сторінок на сервері. Його доводиться здійснювати вручну.
Інструкція
1
Увійдіть на веб-інтерфейс використовуваного вами хостингу, використовуючи видані вам при реєстрації на ньому ім'я користувача і пароль. Знайдіть посилання «Завантаження файлів» або аналогічну, після чого перейдіть по ній. Якщо в ході роботи над набором файлів для сайту ви створювали якісь папки, організуйте аналогічну структуру папок і на сервері. Для цього використовуйте кнопку веб-інтерфейсу під назвою «Створити папку».
2
Якщо файлів небагато, перенесіть їх на сервер по одному. Для цього спочатку перейдіть на веб-інтерфейсі в папку де повинен розташовуватися файл, а потім натисніть кнопку «Огляд». У вікні виберіть локальну папку, а в ній файл. Натисніть «Ок», і вікно зникне. Тепер натисніть кнопку «Завантажити». Повторюйте ці дії до тих пір, поки на сервері не вийде повна копія локального набору файлів для сайту.
3
При наявності великої кількості файлів їх раціональніше завантажувати не по одному, а одночасно. Деякі хостинг-провайдери надають можливість використання для цього Flash-завантажувача. Для того щоб він запрацював, встановіть Flash Player (якщо цього не було зроблено раніше). Натисніть кнопку «мультизагрузка», «Flash-завантаження» або аналогічну. Виділіть мишею ті файли, які ви бажаєте завантажити, натисніть кнопку «Ок», і їх завантаження почнеться автоматично.
4
Інший спосіб завантаження одночасно великої кількості папок полягає в їхнє архівування. Спочатку упевніться, що хостинг надає таку можливість. Знайдіть посилання під назвою «Множинна завантаження у вигляді архіву» або аналогічну. Пам'ятайте, що якщо спробувати завантажити архів як звичайний файл, то зберігатися на сервері він буде в незмінному вигляді. Створіть архів такого формату, який підтримується сервером, наприклад, ZIP. Структура папок всередині нього повинна в точності повторювати бажану їх структуру на сервері. Попередньо переконавшись, що ви перебуваєте в розділі веб-інтерфейсу, призначеному для завантаження архівів, а не окремих файлів, натисніть кнопку «Обзор», виберіть файл з архівом, натисніть «Ок», а потім - «Завантажити».
5
Крім веб-інтерфейсу, для одиночної або множинної завантаження файлів можна використовувати протокол FTP. Врахуйте, що браузер здатний лише скачувати файли з FTP-серверів, а не завантажувати їх туди, тому буде потрібно програма, звана FTP-клієнтом. Також функцією FTP-клієнта забезпечені деякі диспетчери файлів, наприклад, Midnight Commander і FAR. Спочатку дізнайтеся, чи підтримується використовуваним вами хостингом такий спосіб завантаження. Потім, використовуючи пункт меню, призначений для з'єднання з таким сервером (його розташування залежить від того, який ви користуєтеся програмою), увійдіть в свою віддалену папку під виданими вам при реєстрації ім'ям користувача і паролем. Скопіюйте файли на сервер, зберігаючи структуру папок. В диспетчерах файлів з функцією FTP-клієнта віддалені папки виглядають так само, як локальні. Потім не забудьте розірвати з'єднання з сервером.
Зверніть увагу
Не розміщуйте на сервер матеріали, що порушують права на інтелектуальну власність, а також суперечать законодавству.