Як передати фото по ICQ. передати фото по асьці.

Надіслати фотографію через інтернет можна не тільки за допомогою електронної пошти та соціальних мереж, але і за допомогою ICQ-агента. Цей спосіб не менш швидкий і такий же простий.
Інструкція
1
ICQ - це сучасний протокол швидких повідомлень, що має безліч аналогів зі схожим інтерфейсом і умовами реєстрації. Для того щоб пересилати з його допомогою повідомлення або фото і текстові файли, необхідно для початку встановити ICQ-клієнт. Його можна завантажити на офіційному сайті цього месенджера http://icq.rambler.ru. Не менш популярний аналог - QIP, останню і найбільш актуальну версію якого ви завжди можете скачати на сайті http://qip.ru. Це найбільш зручні і прості в управлінні програми для передачі миттєвих текстових повідомлень і файлів.
2
Скачайте і встановіть клієнт для повідомлень на ваш комп'ютер. Щоб програма завжди працювала без проблем, встановіть її на той локальний диск, на якому зберігається папка Program Files. Після цього перезавантажте комп'ютер і включіть агент для спілкування подвійним клацанням миші по значку програми на робочому столі.
3
Додайте друзів у ваш список контактів. Для цього знайдіть їх акаунти за допомогою кнопочки «Знайти людину». У віконці введіть ICQ-нікнейм або індивідуальний цифровий номер, прикріплений до їх поштової скриньки. Після цього відправте повідомлення про внесення в список контактів, щоб вони підтвердили ваші заявку.
4
Надіслати фото по ICQ можна, якщо тільки ваш співрозмовник перебуває в онлайн-режимі. В меню, яке знаходиться під вікном відбувається діалогу, вам буде потрібно натиснути кнопку «Відправити файл». За допомогою пункту «Обзор» вкажіть місце переданої фотографії. Після підтвердження натисніть «Відправити». Після цього адресат повідомлення повинен прийняти вашу фотографію. Отримані знімки збережуться у нього в папці з назвою «Завантаження» або «Downloads». Відкрити їх в програмі перегляду зображень можна подвійним клацанням лівої кнопки миші.
Протокол миттєвих повідомлень ICQ, крім тексту, дозволяє передавати файли з пристрою на пристрій. Ця передача може здійснюватися як безпосередньо, так і опосередковано, через спеціальні сервери. Широкими функціями з передачі файлів з комп'ютера на телефон володіють альтернативні клієнти ICQ.
Інструкція
1
Запустіть альтернативний клієнт ICQ - QIP Infinum і відкрийте його налаштування. У діалоговому вікні налаштувань перейдіть у вкладку «Загальні» і поставте галочку навпроти команди «Включити можливість передачі файлів». Нижче, в опціях передачі файлів, виберіть «Напряму». Після цього відкрийте вікно листування з необхідним контактом і натисніть кнопку «Відправити файл», яка знаходиться між полем для введення тексту і полем листування. У вікні файлового менеджера виберіть потрібне фото відкрийте його. Після цього в поле листування з'явиться текст «Відправлення файлу ...» і кнопка «Скасувати». Адресат при цьому повинен буде натиснути кнопку «Прийняти» для встановлення з'єднання і передачі файлу. Недоліком даного методу є відсутність його підтримки деякими моделями телефон ов, а також те, що одержувач при передачі файлу неодмінно повинен бути в мережі.
2
Відкрийте вікно QIP Infinum і в параметрах передачі файлів поставте галочку навпроти рядка «Передача файлів через web-сервер». Потім відкрийте листування з контактом, якій ви хочете послати фото, і натисніть на кнопку «Відправити файл». Виберіть і відкрийте потрібне фото способом, аналогічним вищеописаному. Після цього обрана фото графия буде завантажена на сервер, а одержувачу в повідомленні прийде тимчасова посилання для її скачування. Скачування проводиться за допомогою вбудованого телефон ного браузера. Основним плюсом даного методу є те, що для передачі фото одержувач може знаходитися оффлайн, однак посилання на фото графию діятиме обмежений час.
3
Зайдіть в браузер і відкрийте сайт imageshack.us. Завантажте зображення на даний сервіс, натиснувши кнопку Browse і вибравши у вікні файлового менеджера необхідне фото. Після цього натисніть кнопку «Додати». Наступна відкрилася сторінка буде містити зображення, посилання на нього і коди для його вбудовування. Для того, відправки фото по ICQ просто надішліть потрібного контакту посилання на завантажену фото графию. Даний спосіб найбільш надійний, тому що посилання буде діяти завжди, а одержувач при пересиланні може бути не в мережі.