Як перепрограмувати клавіатуру.

Сучасні клавіатури відучуються від їх аналогів двадцятирічної давності. Усі чаші на них присутні мультимедійні клавіші і кнопки додаткової функціональності. Трапляється, що вони починають заважати. Змінити налаштування клавіатури дуже просто.
Інструкція
1
Клавіші управління живленням можна відключити, зайшовши в «Панель управління», далі виберіть значок «Електроживлення». Відкриється вікно налаштувань. У ньому вам треба натиснути на посилання «Дія кнопок харчування». У новому вікні будуть два рядки. У нижній «При натисканні кнопки сну» вкажіть «Дія не потрібно». У верхній «При натисканні кнопки харчування» виберіть потрібний вам параметр або скасуйте дію аналогічним способом.
2
За умови, що вам заважає кнопка Win (Windows), запустіть текстовий редактор «Блокнот» і створіть новий документ. Надрукуйте в ньому (або скопіюйте і вставте з буфера обміну) наступний текст: Windows Registry Editor Version 5.00 [HKEY_LOCAL_MACHINE \ SYSTEM \ CurrentControlSet \ Control \ Keyboard Layout] "Scancode Map" = REG_BINARY: 00 00 00 00 00 00 00 00 03 00 00 00 00 00 5B E0 00 00 5C E0 00 00 00 00
3
Натисніть вкладку «Файл», після оберіть "Зберегти як ...», потім в рядку «Тип файлу» вам потрібно вказати «Всі файли (*. *)». У пункті «Файл» введіть: Disable_Win_key.reg, потім натисніть «Зберегти». Запустіть отриманий файл, з'явиться діалогове вікно, в якому виберіть «Так».
4
Ноутбуки часто оснащені кнопкою додаткової функціональності клавіш Fn. Вона дозволяє налаштовувати рівень гучності, яскравість і контраст зображення, вмикати/вимикати сенсорну панель та інше, залежить від моделі. Щоб відключити Fn, є кілька способів. Натисніть комбінацію Fn + Num Lock, багато ноутбуки визначають її як команду для відключення Fn. Можна скористатися утилітою HDD Protector, якщо у вас ноутбук Toshiba. Запустіть її, виберіть вкладку «Оптимізація», пункт «Спеціальні можливості», далі слід зняти позначку навпроти рядка «Використовувати клавішу Fn». Якщо хочете відключити Fn в Біосе, знайдіть вкладку Active Key Mode, переведіть її в стан Disabled. Пам'ятайте, що в BIOS треба зберегти настройки перед виходом.
5
З мультимедійними клавіатурами часто поставляється фірмове ПЗ. У ньому легко розібратися, так як воно має інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом. У цих програмах ви зможете відключити мультимедійні кнопки або змінити їх значення так, щоб було зручно вам. Якщо такий програми у вас немає, скачайте з офіційного сайту програму для роботи з мультимедійними і звичайними клавіатурами MKey (Media Key). Встановіть її, запустіть, виберіть вкладку «Клавіші», де налаштуйте бажану дію для потрібних клавіш або їх комбінацій.