Як очистити кеш на ноутбуці.

Все, що відображається у вашому браузері: картинки, музика, відео - все це матеріали, які перед відтворенням повинні зберегтися на ваш комп'ютер у вигляді тимчасових фалів. Якщо їх кількість починає рости, це може позначитися на продуктивності і коректності роботи системи. Розділ, який відповідає за зберігання тимчасової інформації, називається кеш. Щоб не було неприємних сюрпризів, кеш треба очищати.
Інструкція
1
Очищення кешу на ноутбуці і на стаціонарному комп'ютері проводиться абсолютно однаково. Ви працюєте в тих же програмах (інтернет-браузерах), які обслуговуються аналогічним способом.
2
Очищення кешу в браузері Internet Explorer відбувається наступним чином. У контекстному меню виберіть вкладку «Сервіс». Знайдіть пункт «Властивості оглядача». Відкриється вікно, в якому вам необхідно вибрати вкладку «Загальні», там буде рядок «Історія перегляду» і нижче кнопка «Видалити», натисніть на неї. У новому вікні поставте галочку навпроти рядка «Тимчасові файли інтернету» (копії веб-сторінок, зображення і медіафайли, збережені для прискорення повторного перегляду).
3
Щоб видалити кеш в браузері Opera, викличте меню «Загальні настройки». Можете натиснути комбінацію клавіш Ctrl + F12, можете викликати це вікно через контекстне меню з вкладки «Налаштування». У вікні «Налаштування» виберіть вкладку «Розширені» і нижче зі списку ліворуч рядок «Історія». Навпроти напису «Дисковий кеш» натисніть на кнопку «Очистити».
4
Якщо у вас браузер Google Chrome, клікніть по заначку у вигляді гайкового ключа, який розташовується в правому верхньому куті вікна. Розкриється список, знайдіть в ньому пункт «Інструменти», потім виберіть напис «Видалення даних веб-перегляду». У виниклому вікні «Очистити дані переглядача» позначте галочкою рядок «Очистити кеш» і клацніть по кнопці «Видалити дані веб-перегляду».
5
Mozilla Firefox. Щоб очистити в ньому кеш, виберіть вкладку меню «Інструменти» і в списку, клікніть по рядку «Налаштування». Відкриється нове вікно, перейдіть в пункт «Конфіденційність», де вам потрібно знайти рядок «Особисті дані». Біля цього пункту треба натиснути кнопку «Очистити зараз».
6
Щоб очистити збережений кеш в браузері Safari, клікніть по кнопці, яка відповідає за настройки. Вона в правому верхньому кутку вікна браузера. У розкрився списку виберіть «Скинути Safari». Потім натисніть «Очистити кеш» і далі кнопку «Скинути».