Як перенести банк-клієнт. Як перенести банк клінетов з одного комп'ютера на інший.

У процесі роботи виникає необхідність у переносі банку-клієнта з одного комп'ютера на інший. Ви можете зробити це самостійно. Але після цього вам потрібно поставити до відома про переміщення банк, який обслуговує вашу компанію.
Вам знадобиться
  • флеш-карта PN, пін-код від VPN-тунелю, реєстраційна карта на банк-клієнт, пароль керівника, дискета з ключем
Інструкція
1
Встановіть на новий комп'ютер програми, які необхідні для супроводу банку-клієнта. До супутніх продуктів відносяться різні драйвера. Залежно від системи, на якій побудована база, це може бути MO Access (версія 4.00.4 і вище) для Access, кріпзащіта для «Верба-OW», CryptoPro, CryptoCom або Word для WordView. Щоб знайти потрібну програму, вам достатньо придбати диск з дистрибутивом.
2
Скопіюйте папку, в якій знаходиться банк-клієнт, зі старого комп'ютера на новий. Перенести папку можна як за допомогою карти пам'яті, так і скориставшись локальною мережею, в яку зазвичай пов'язане все офісне обладнання. Після цього видаліть файл, який містить ім'я старого комп'ютера з розширенням «cfg».
3
Помістіть VPN-карту в роз'єм. Перевірте, визначила її машина. У що з'явився вікні вам необхідно ввести пін-код. Таким чином ви встановите з'єднання.
4
Введіть у картку банку-клієнта ідентифікаційний номер банку, номер робочого місця, кількість можливих підписів і серійний номер.
5
Пропишіть нові шляхи, якщо вами була змінена структура каталогів. Для цього в пункті меню «Налаштування» виберіть розділ «Транспорт» і вгорі введіть двох адресатів, одночасно помінявши в нижній частині сторінки налаштування каталогів. Крім того, вам необхідно зайти в кожен підпис і поміняти всі шляхи.
6
Зверніться в обслуговуючий вашу компанію банк і повідомте про перенесення програми. Співробітники банку справлять скидання прив'язки до старого комп'ютера і прив'яжуть клієнт до нового. Майте на увазі, що банк може зажадати для цього офіційний лист, який потрібно буде доставити в його офіс.
7
Увійдіть в банк-клієнт і введіть пароль керівника. Потім здійсните запит на оновлення інформації. Процедура буде проведена після того, як ви введете ключ керівника.
8
Перевірте на сервері номер клієнта, якщо знову встановлена програма видає помилки. Протестуйте роботу банку-клієнта. Спробуйте роздрукувати платіжне доручення.
Іноді виникають ситуації, коли потрібно перенести вже встановлену програму на інший комп'ютер. Для цього можна скористатися додатковим програмним забезпеченням - таким, наприклад, як безкоштовна утиліта PickMeApp. Ця програма дозволяє «захоплювати» встановлені на комп'ютері програми і «відновлювати» їх на іншій системі.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, програма PickMeApp
Інструкція
1
Встановіть на комп'ютер і запустіть програму PickMeApp. Під час завантаження утиліта просканує комп'ютер, і в лівій панелі відобразиться повний список встановлених на вашому комп'ютері програм.
2
Знайдіть у цьому списку ту програму (або відразу декілька), яку потрібно перемістити, і відзначте її за допомогою галочки. Потім натисніть "Capture marked application" і дочекайтеся, поки утиліта збере всю необхідну інформацію і помістить програму в архів. В результаті утиліта створить один архів з розширенням tap. Цей архів знаходиться в папці PickMeApp в піддиректорії TAPPS.
3
Після того як утиліта повідомить про успішне завершення процесу, перенесіть папку з утилітою PickMeApp на інший комп'ютер. Ви можете зробити це за допомогою флеш-накопичувача, локальній мережі або іншим зручним для вас способом.
4
Запустіть програму на другому комп'ютері і відзначте галочкою додаток, але вже зі списку в правій панелі (тут відображаються всі програми, які були «захоплені» утилітою). Потім натисніть кнопку "Install". Після того як ви це зробите, обраної програми буде Розпаковано і встановлено точно в такому ж вигляді, як на першому комп'ютері.
5
У тому випадку, коли у вас вже встановлена утиліта PickMeApp на обох комп'ютерах, копіювати всю папку з програмою не потрібно. Замість цього знайдіть директорію з «захопленими» файлами і перенесіть на другий комп'ютер тільки ці файли. При цьому нові архіви слід додавати в ту ж папку, з якої ви їх взяли. За умовчанням це папка TAPPS з PickMeApp. Розташування директорії PickMeApp ви задаєте самостійно під час установки утиліти або в процесі її «перекопірованнія» на інший комп'ютер.
Корисна порада
Програма PickMeApp може також стати в нагоді при перевстановлення системи. Це дуже зручно, оскільки всі налаштування «захоплених» утилітою програм при перевстановлення будуть збережені. Таким чином, не потрібно витрачати час на перенастроювання.