Як переслати поштою.

Електронна пошта - сучасний і зручний спосіб інтернет-спілкування. Навіть якщо ви живете в різних країнах, лист до одержувача дійде за кілька секунд. Електронна пошта дозволяє вам пересилати фотографії, текстові файли, книги та посилання на цікаві сторінки в мережі.
Вам знадобиться
  • - доступ в інтернет.
Інструкція
1
Для того щоб переслати лист поштою через інтернет, спочатку необхідно завести e-mail. Іншими словами, електронна поштова скринька. Поштова скринька можна створити як на платному, так і на безкоштовному сервісі. Відмінності полягають в наступному: обсяг зберігається інформації (в платних варіантах він зазвичай не обмежений), гарантоване збереження всієї кореспонденції і цілодобова технічна підтримка. Однак більшість людей користуються саме безкоштовною поштовою скринькою. Його можна завести на таких сайтах, як Yandex.ru, Rambler.ru, Mail.ru і т.д.
2
Після того як ви заведете e-mail, натисніть кнопку входу в поштову скриньку. Ви побачите вкладки «Написати листа», «Вхідні листи», «Надіслані листи», «Спам» і т.д. Вам буде потрібно перша. Відкривши форму відправки листа, вам доведеться для початку ввести адресу майбутнього одержувача листа. Якщо адресатів буде декілька, то їх електронні адреси потрібно розділити крапкою з комою. Нижче адреси знаходиться поле «Копія». Якщо ви введете туди адреси одержувачів, то вони теж отримають ваш лист, але відповідати на нього їм зовсім не обов'язково.
3
Потім введіть тему. Це допоможе одержувачу зорієнтуватися в призначенні вашого листа. Заповніть текстове поле, яке і повинно безпосередньо містити ваше повідомлення. Якщо ви хочете прикріпити до листа текстові файли або фотографії, можете це зробити, натиснувши на кнопку «Вкласти в лист файл». Як правило, на розмір пересилаються зображень або документів стоїть обмеження за розміром від одного до п'яти мегабайтів. Тому, якщо вам необхідно переслати десяток-другий фотографій з вечірки, доведеться відправляти декілька листів підряд. Після того як закінчили писати і прикріпили всі потрібні документи, натисніть кнопку «Відправити e-mail».