Як оформити дерево з бісеру. Як зробити ствол бісерному дереву.

Дерево, виготовлене з бісеру, можна оформити різними способами. Наприклад, за допомогою фарби та пензля для малювання. Надайте конструкції цікавий зовнішній вигляд, використовуючи різні забарвлення.
Вам знадобиться
  • - газета;
  • - фарба;
  • - пензлик для малювання;
  • - целофан;
  • - гуаш;
  • - ацетон;
  • - спирт.
Інструкція
1
Виберіть горщик, невелике відро, кошик з щільно сплетеними прутами або вазу. Помістіть туди дерево з бісеру. Щоб конструкція зберігала вертикальне положення її необхідно зафіксувати. Це можна зробити за допомогою гіпсу, розведеного відповідно до інструкції, силікону або пластиліну. Додайте зверху наповнювача камені, намистини бісеру або елементи декору, що імітують траву, плоди дерева і т.д. Отриманий піддон загорніть в газети або целофан.
2
Приготуйте фарбу (не менше 200 мл) і два пензлики для малювання - тонку і широку. Оскільки дерево виконується з дроту, важливо, щоб засіб добре лягало на метал. Вибирайте фарбу будь-якого відтінку, на даному етапі колір неважливий.
3
Розсуньте сформовані з бісеру кульки, що імітують листя і плоди, в сторони або зберіть їх разом по 3-4 штуки. Пофарбуйте ствол і гілки за допомогою тонкого пензлика. Ваша мета - максимально добре профарбувати прути.
4
Передвигайтесь пензликом від великих гілок до тонких. За цей час підсихає фарба на раніше забарвлених місцях. При необхідності можете накласти додатковий шар фарби. Зніміть целофан і газети з підстави конструкції. Надлишки фарби по краях видаліть ватою, попередньо просоченої ацетоном або спиртом.
5
Срежьте ножем шматочки фарби з підстави і залиште на добу сохнути. Потім пофарбуйте дерево в остаточний колір. Залежно від задуманої композиції, використовуйте білі, золоті, блакитні, червоні відтінки і т.д. Якщо в процесі роботи у вас закінчився певний колер у великій банці, а потрібно ще підфарбувати дрібні деталі, скористайтеся гуашшю. Закріпіть результат безбарвним лаком. Залиште ще на 12 годин на відкритому повітрі до повного висихання.
Зверніть увагу
Можете оформити дерево з бісеру не тільки за допомогою фарб, але і використовуючи матеріали будь-якої фактури. Проявіть фантазію і ви зможете зробити шедевр.
Корисна порада
Виконуйте роботу з оформлення в целофанових або гумових рукавичках.