Як плести красиво кіски. Красиве плетіння косичок.

Косички - відмінний спосіб прикрасити жіноче волосся і змінити звичний стиль. Сьогодні перукарські салони і приватні майстри пропонують за прийнятні гроші заплітати косички в різноманітних стилях - від радикальних дредів до звичайних плетених зачісок. Навчитися плести косички самостійно зовсім не складно - для цього вам потрібно трохи практики, матеріалу і часу для занять. За короткий термін ви зможете освоїти найпоширеніші техніки плетіння.
Вам знадобиться
  • деякі навички; добре вимиті і розчесані волосся; нитка; канекалон; ножиці; гребінець.
Інструкція
1
Плести косички потрібно на ретельно вимитих і розчесаних волоссі, розділених від верхівки до чола рівним проділом. Біля проділу виділіть пасмо волосся і розчешіть її, після чого використовуйте для плетіння.
2
Заплітаючи косичку, не перетягуйте волосся - косичка повинна бути досить щільною, але не затягнутою надмірно. Щоб заплести велика кількість кісок, доплетайте кожну косичку з виділеної пасма до кінця, зав'язуйте ниткою кінчик, а потім виділіть нову пасмо поруч з уже заплетеною косою, розчешіть її і починайте плести так само, як і першу. Виділяйте пасма однакової товщини - в цьому випадку зачіска буде акуратною і рівномірною.
3
Великою популярністю сьогодні користуються африканські косички - їх плетуть майже у всіх салонах краси. Для плетіння об'ємних і пишних афрокос вам буде потрібно канекалон - штучне волокно, яке доплетается в ваші власні волосся, відповідне їх натуральному кольору. За допомогою канекалона довжину кісок можна наростити, і це приваблює дівчат, які хочуть відволіктися від своїх коротких стрижок, за короткий час ставши володарками довгих кіс.
4
Для плетіння афрокос розділіть голову на маленькі квадратні ділянки. На кожній дільниці виділіть пасмо, розчешіть її і починайте плести кіску, подплетая канекалон від самих коренів. Коли натуральне волосся закінчаться, просто продовжуйте доплетать косичку з канекалона. Дійшовши до кінця, ошпарьте кінчик окропом або оплавьте запальничкою.
5
Плести косички з кучерявого волосся простіше, ніж з прямих - на хвилястих і кучерявого волоссі менш помітні переходи між природними волоссям і штучним волокном. Після плетіння подивіться, чи не стирчать з кісок зайві волоски. Їх потрібно зрізати ножицями.
6
І нарешті, ви можете досить швидко навчитися плести просту французьку косу, яка завжди відрізнялася витонченістю і простотою виконання. Виділіть пасмо волосся на маківці, біля основи росту, і розділіть на три частини. Плетіть звичайну косичку, подплетая до неї додаткові прядки зліва і справа. Після того, як голова буде обплетена, плетіть звичайну косу до кінця. Кінчик зав'яжіть гумкою.
7
Зробити таку косу незвичніше ви зможете, витягаючи з коси пасма волосся, злегка послаблюючи її. Таким чином, коса буде більш вільною і пишною.
8
Також незвичайної зачіскою може стати джгут, який плететься з волосся, пов'язаних на потилиці у хвіст. Розділіть хвіст на дві частини і закрутіть одну пасмо вправо, а другу вліво. Після цього щільно скрутіть обидві пасма в протилежну сторону і закріпіть хвостик резинкою.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=8NLD1iiK6_8
Зверніть увагу
Волосся діляться на три рівні по товщині пасма. Поміщаємо пасмо 3 між 1 і 2. Потім беремо пасмо 1 і поміщаємо її меджу двома іншими, потім так само чинимо з пасмом 2. Просто, як двічі два, але в результаті виходить дуже мила коса. Щоб заплести красиві кіски з чотирьох і більше пасом, доведеться трохи потреніроватся, але нічого складного в цій техніці брейдинг немає.
Корисна порада
Як красиво заплести косички - це відмінне відео навчання, завдяки якому ви дізнаєтеся, як можна виконувати плетіння, яке має прекрасне і відповідну назву "Водоспад". Головний принцип полягає в тому, що не всі пасма волосся виявляються закріплені в косі: кожен раз, роблячи новий виток, ви звільняєте поблизу лежачу Косму волосся, яка буде витончено спадати по вашій голові, нагадуючи водоспад.