Як намалювати букет квітів олівцем. малюємо поетапно братки.

Коли у весняні та літні місяці оживають і розпускаються у всій своїй красі різні квіти, багатьом хочеться, щоб вони залишалися такими цілий рік. Але природу можна обдурити лише одним способом - намалювавши чудовий букет олівцем на папері.
Вам знадобиться
  • - аркуш паперу А4;
  • - простий олівець;
  • - фарби для розфарбовування;
  • - ластик.
Інструкція
1
Намалюйте три кола в центрі листа, які будуть трьома майбутніми квітками, і одну лінію - майбутній стеблинка. У цьому букеті будуть міститися чотири квіточки різних розмірів.
2
Накидайте в центрі квіток невеликі образні форми у вигляді хмарок і маленькі кола всередині них.
3
Починайте малювати пелюстки по межі кіл, що не загострювати їх кінці. Тут же намалюйте невеликий рожевий бутон вгорі праворуч таким чином, щоб він як би «визирав» через однієї квіточки.
4
Переходьте до малювання листя знизу букета, просто домалюйте лінії поряд з наміченим стеблом. Нехай вони будуть трохи нерівними, хвилястими, що створюють враження об'ємності малюнка.
5
Намітьте на листочках прожилки, а на квітах цятки та візерунки, які ви потім будете розфарбовувати.
6
Прірісуйте два нижніх листа практично біля самої основи вашого букета. Можна зробити їх і в більшій кількості, кому як подобається. Деталізуйте листочки нанесенням прожилок і ребер.
7
Потім м'якою гумкою акуратно зітріть всі початкові лінії.
8
Слідуючи цьому простому алгоритму, можна намалювати букет будь-яких інших кольорів, наприклад, дзвіночків або конвалій, представляючи їх природну форму і враховуючи необхідні пропорції.
9
При бажанні ускладніть завдання: зробіть малюнок з натури, для цього поставте квіти у вазу, придумайте цікавий фон. В даному випадку особливо важливо враховувати пропорції зображуваних об'єктів і співвідносити їх з пропорціями аркуша паперу.
10
Якщо ви хочете розфарбувати свій букет, обов'язково підготуйте палітру - інструмент, на якому ви будете створювати різні відтінки, так як ніщо не надає стільки жвавості та краси квітковому букету, як гра всіляких напівтонів.
11
Для роботи на звичайному папері підійдуть акварельні фарби або гуаш, якщо ж ви будете малювати на полотні, візьміть масляні фарби.