Як користуватися Instagram. instagram дві фотки.

Instagram - це додаток, що об'єднало в собі якості програми по обробці фотографій, соціальної мережі і одночасно сервісу зберігання картинок. За принципом роботи він схожий на Twitter, однак, замість тексту в ньому викладаються фотографії, оброблені різними «фільтрами».
Інструкція
1
Відкрийте сам додаток на своєму телефоні, і ви побачите на екрані панель з іконками. Саме з їх допомогою ви будете керувати Instagram: переглядати профіль, стрічку, дивитися фотографії інших користувачів, робити свої знімки і обробляти їх.
2
Крім того, через дану програму можна здійснити пошук своїх друзів в Twitter або Facebook (наприклад, по нікнейм). Є й пункт під назвою «Пропоновані друзі». Додаток автоматично підбере список користувачів, на яких ви зможете підписатися і потім переглядати їх фотографії.
3
В арсеналі обробки Instagram є безліч фільтрів. Наприклад, Sierra, який допомагає накладати на зображення ефект «старовини». Завдяки йому фотографія стане трохи темніше, додасться невеликий «шум» і рамка (вона знебарвлена, а при бажанні її легко відключити).
4
Щоб скористатися функцією Lux, зверніть увагу на значок сонця, розташований на панелі інструментів. Натисніть на нього, і ви миттєво перетворите вашу фотографію. За допомогою одного дотику Lux виявить ті деталі, які ви не бачили раніше. Ця функція перетворить наявне зображення і зробить його більш «живим» і яскравим. Вона додасть контрастності і збільшить насиченість кольорів, а також скоректує динамічний діапазон. Використовувати Lux можна як з фільтром, так і без нього.
5
Насправді, існує ще безліч різних фільтрів в Instagram (це і Toaster, і Earlybird, і Sutro, а також багато інших). Який з них використовувати в кожному конкретному випадку, вирішувати тільки самому користувачеві. Комусь подобаються насичені кольори на фотографії, а комусь більше до душі непомітні тони.
Зверніть увагу
Якщо у вас ще немає цього додатка, скачайте його в Appstore. Це буде абсолютно безкоштовно (як і використання всіх функцій програми). Instagram буде працювати на будь-якій версії iPhone.