Як не боятися втратити людину.

Деяким притаманний страх втратити близьких людей. І іноді це почуття стає фобією, що заважає нормально жити. Парадоксально, але чим більше людина боїться втратити близького, тим вища ймовірність того, що це відбудеться насправді. Спроби утримати коханого дуже часто призводять до розставання.
Інструкція
1
Дуже часто страх втратити близьку виникає через заниженої самооцінки. Деяким людям здається, що вони самі по собі не потрібні, що їх можуть покинути в будь-яку хвилину. Тому в першу чергу займіться підняттям власної самооцінки. Завжди намагайтеся дізнатися щось нове, чогось навчитися. Нехай навіть це будуть дрібниці, які не знадобляться вам у житті. Почніть вивчати нову мову, запишіться на курси йоги, читайте нові книги. Людина, яка веде цікаву і різноманітну життя, цікавий багатьом. А значить, його боятися втратити.
2
Навчіться любити себе. Не за щось, а просто так. Щодня робіть щось для себе, те, що принесе вам задоволення. Обов'язково займайтеся спортом. Відвідуйте тренажерний зал, басейн, займайтеся гімнастикою вдома або просто робіть піші прогулянки. Ваше тіло завжди повинно бути в тонусі. Та й самі по собі заняття спортом сильно підвищують настрій.
3
Підкоригує свій імідж. Змініть зачіску, купіть собі що-небудь нове з одягу, пофарбуйте волосся. Людина, яка задоволений своїм зовнішнім виглядом, викликає симпатію і в інших. Не обов'язково проводити кардинальні зміни. Іноді придбання одного тільки нового шарфика піднімає настрій і покращує самооцінку.
4
Заздалегідь продумайте, як ви будете себе вести, якщо близька людина вас покине. Усвідомте, що не відбудеться нічого катастрофічного, життя не закінчується. Ви точно також будете зустрічатися з друзями, займатися домашніми справами, ходити по магазинах і пити каву вранці. Можливо, вам навіть буде легше без присутності цієї людини. Відпадуть обмеження, ви станете більш вільні. Коли ви це усвідомлюєте, страх втрати стане менше.
5
Не старайтесь прив'язати до себе близької людини, не варто тримати його на короткому повідку. Чим менше ви намагаєтеся прив'язати до себе когось, тим більше ймовірність, що ця людина вас не покине. Рамки та обмеження найчастіше викликають тільки одне бажання - вирватися з них.