Як зарекомендувати себе. Як ви можете себе зарекомендувати.

В період фінансової кризи без роботи виявилося велика кількість людей. Роботодавці стали пред'являти підвищені вимоги до своїх підлеглих. Конкуренція, як на ринку праці, так і всередині колективів різних підприємств, зросла. У такій обстановці важливо не тільки зберегти за собою робоче місце, посаду, а й зуміти зарекомендувати себе як цінного работніка.Кроме того, що ви повинні на високому рівні виконувати свої посадові обов'язки, навчитеся деяким дипломатичним хитрощам.
Інструкція
1
Дізнайтеся про вашого керівника якнайбільше. Який стиль поведінки підлеглих йому імпонує, викликає повагу. Які вимоги він висуває до документації, яких результатів він очікує не тільки конкретно від вас, але і в цілому від команди. Постарайтеся творчо підходити до вирішення будь-яких завдань, розвивати в собі необхідні професійні якості.
2
Не соромтеся ненав'язливо рекламувати самого себе. Тут вам знадобиться здатність легко і невимушено вести бесіди, виступати на публіці, давати необхідні у справах рекомендації. Головне показати професіоналізм, впевненість у своїх силах і здатність до позитивного мислення.
3
Ви завжди зможете досягти високих результатів тільки в тій сфері діяльності, яка вам подобається. Вибирайте ту роботу, яку ви будете виконувати із задоволенням.
4
Якщо ви не згодні в чомусь з начальником, не варто висловлювати це публічно. Краще це зробити тет-а-тет. Таким чином, ви не поставите шефа в незручну ситуацію. І не викличете агресії на свою адресу. Знаючи, які проблеми існують у підприємства, запропонуйте свої ідеї щодо виходу зі складної ситуації.
5
Якщо в якійсь сфері діяльності ви компетентніше начальства, підкресліть свою необхідність для команди. Чим більше ви будете знати про достоїнства, вимогах і слабких сторонах начальника, тим краще.
Пошук роботи - справа складна і нервове. Але коли вас прийняли, труднощі не закінчуються. Вам потрібно влитися у вже сформований колектив, показати себе як ефективного, знаючого і талановитого працівника. Необхідно створити собі репутацію.
Інструкція
1
Ваш професійний імідж. Слід пустити в хід всі знання і навички, які ви встигли отримати, коли вчилися, проходили практику і стажіровку.Необходімо якнайшвидше зорієнтуватися, освоїтися на новому місці. Якщо ви виявите, що розумієте і знаєте більше начальника, не висовуватися і не заявляйте про себе завчасно. Не прагніть перевершити колег і завоювати довіру начальника. Робити цього не потрібно в принципі, а на початковому етапі така поведінка відразу зробить вас ворогом багатьох співробітників.
2
Організація праці та ефективність. Потрібно довести, що ви не тільки грамотний фахівець, а й надійна людина. Ні в якому разі не запізнюйтесь. Ваш начальник може не так вже й серйозно ставитися до запізнень, але поки ви цього не знаєте. А перевіряти "вб'є - не вб'є" на власній шкурі було б глупо.Лучше перестрахуватися: нехай у вас увійде в звичку приходити на п'ять чи десять хвилин раніше. При цьому не хваліться пунктуальністю і не нарікайте іншим співробітникам, що вони не так відповідальні.
3
Від вас чекатимуть акуратності. Якщо свій будинок ви утримуєте в бардаку, якщо чашки валяються на ліжку, а шкарпетки лежать в морозилці, не думайте, що подібний бардак можна розводити на робочому місці. Тому розставляйте речі так, щоб вони не заважали вам і вашим колегам. Роботу виконуйте так само акуратно і без затримок.
4
Вам потрібно показати себе як людину. Ви будете працювати в команді, а будь-яка команда, будь-який колектив - це завжди конфлікти. Дрібні або великі, затяжні або хвилинні, вони присутні в житті. Проявіть терпимість, схильність до компромісів, здатність вислухати ту й іншу сторони. Самі не лізьте на рожен. Спокій на новому місці - ваш девіз.