Як відкрити доставку їжі.

Ви вирішили зайнятися невеликим і дохідним бізнесом. Одним з варіантів може стати доставка домашньої їжі - комплексні обіди, різноманітні бізнес-ланчі, фаст-фуд. А як відкрити такий бізнес?
Інструкція
1
Одним з переваг відкриття такої справи вважається незначність первинних вкладень. Так, якщо ви будете купувати продукти на отптових базах, то значно знизите собівартість продуктів. А якщо у вас є особисте підсобне хозяйтсво, то вам буде ще вигідніше вести цей бізнес.
2
Незважаючи на те, що цей ринок досить конкурентний, знайти своїх клієнтів цілком реально. Так, ви можете провести невелику рекламну компанію або ж попросту обійти різні організації в своєму місті, пропонуючи смачну і недорогу готову їжу. Більше орієнтуйтеся на офісних працівників із середнім рівнем доходу. Таким чином ви зможете досить швидко сформувати коло своїх постійних клієнтів і замовників. Ну а якщо у вас є ще й автомобіль, то організувати доставку вам не складе ніяких труднощів.
3
Зазвичай фахівці радять спеціалізуватися на повному циклі роботи вашого підприємства. Тобто ви самі повинні будете готувати страви і самі ж доставляти їх клієнту. В цьому випадку ваш бізнес буде більш рентабельним. На перших порах ви можете почати бізнес на власній кухні. Також вам знадобиться людина, що вміє добре готувати і кілька кур'єрів на доставку. Як варіант, ви можете закуповувати напівфабрикати у виробників і пропонувати ці страви клієнтам.
4
Їжа, яку ви будете пропонувати клієнтові, може бути найрізноманітніша - і перші, і другі страви, і комплексні обіди, і випічка. З ранку ви готуєте їжу, потім розкладає їх по одноразовим контейнерів і розвозите продукцію.
5
З часом ви зможете розширити свій бізнес. Зі збільшенням числа клієнтів вам потрібно буде організувати власну кухню, додатково залучити працівників - операторів, які прийматимуть дзвінки, адміністративний апарат. Також ви зможете готувати їжу на замовлення, виходячи з особистих переваг замовника.