Як згадати номер телефону.

Трапляються ситуації, коли важливий номер телефону буває загублений. Або просто не записаний. І раптом настає момент, коли необхідно його згадати, але ніяких записів про це немає. Як бути?
Інструкція
1
Якщо ви дзвонили по забутого телефонним номером хоча б раз зі свого мобільного або домашнього телефону, згадайте точну або хоча б приблизну дату здійснення дзвінка. Замовте у стільникового оператора деталізацію дзвінків за передбачуваний період. Відсіваючи зі списку відомі вам номери телефонів, можна обчислити шуканий номер. Трохи складніше отримати деталізацію дзвінків з організації, яка обслуговує міський телефон.
2
Якщо збереглися більш-менш докладні дані про абонента, розшукайте номер його телефону за наявною інформацією. Найлегше це зробити при пошуку номера телефону юридичної особи. Тут вам допоможуть різні телефонні довідники, довідкові служби, інтернет. Набагато важче пригадати таким чином номер телефону приватної особи. Особливо номер стільникового.
3
Якщо номер був записаний на папір і загублений, але зберігся лист, який лежав під втраченим листом, на ньому повинні залишитися відбитки ваших записів. Не виключайте і цей метод згадати забутий номер телефону.
4
Спробуйте використовувати психологічні техніки спогади. Вони засновані на найбільш реалістичному поданні навколишнього обстановки в момент, коли ви бачили і, можливо, записували втрачений номер телефону. Звичайно, подібні способи підходять не кожному і не дають швидких і стовідсоткових результатів. Але, з іншого боку, тривала практика допоможе вам схожим способом згадувати інші забуті дані в майбутньому.
5
Зверніться до лікаря-гипнологу. Попросіть його ввести вас в гіпнологіческій транс з метою точного спогади забутої інформації. Але врахуйте, що послуги хорошого лікаря недешеві, а до поганих краще не звертатися. Цей спосіб за результативністю перевершує психологічні методики, але жоден хороший лікар теж не дає повної гарантії.