Як повернути матрац в магазин. Росспоживнагляд матрац повернення.

Якісний матрац - велика і досить дорога покупка, яка рідко буває спонтанною. Матрац ретельно вибирають, вимірюють і випробують в магазині на предмет м'якості, пружності та зручності. І дуже прикро, коли покупка виявляється невдалою. У цьому випадку її потрібно повернути в магазин.
Вам знадобиться
  • - товарний чек;
  • - гарантійний талон.
Інструкція
1
Матрац відноситься до речей, які, згідно закону про захист прав споживачів, підлягають поверненню при належній якості. Якщо вже вдома ви переконалися, що куплена річ не підходить за розміром, кольором або іншим якостям, ви можете повернути її в магазин. Напишіть заяву про повернення, в якому викладіть історію покупки, причину повернення і вимога обміняти покупку на іншу модель. Якщо потрібного вам матраца в продажу не виявиться, ви можете вимагати повернення грошей.
2
Заява має бути складена у двох примірниках. Перший ви вручає продавцю або іншому представнику торгової точки, на другому приймаюча сторона повинна поставити підпис і повернути папір вам. До документа прикладіть товарний чек. Однак його відсутність не може вважатися вагомою причиною для відмови в прийомі товару. Повернення товару належної якості повинен бути здійснений протягом 14 днів після моменту покупки.
3
Якщо продавець або директор магазину відмовляються прийняти заяву, мотивуючи це внутрішніми правилами торгової точки, відправте паперу рекомендованим листом з повідомленням про вручення. До листа додайте опис вкладення. Отримавши повідомлення, відправляйтеся в магазин і продовжуйте діалог з керівництвом.
4
Подібним чином варто вчинити і в разі виявлення браку. Він може бути виявлений в будь-який момент гарантійного терміну. Щоб повернути бракований матрац, складіть заяву про повернення, в якому докладно опишіть всі виявлені дефекти. Магазин може організувати експертизу для підтвердження шлюбу. У цьому випадку не забудьте зажадати розписку про те, що куплений вам товар переданий для експертизи.
5
Продавець може відмовитися повернути гроші, мотивуючи це складністю спілкування з постачальником і запропонувати вам написати рекламацію на ім'я виробника. Не погоджуйтеся - обов'язки з продажу якісного товару лежать саме на магазині і залагодження відносин з постачальниками і виробниками - прямий обов'язок його співробітників.
6
Вам відмовляються повертати гроші, винаходячи все нові приводи? Напишіть скаргу в Росспоживнагляд, в якій викладіть історію покупки і причина відмови у ваших законних вимогах. Свої права ми можете відстоювати і в суді. Складіть позовну заяву, до якої прикладіть копії всіх паперів, складених з цього питання. Якщо суд підтвердить вашу правоту, поверненням грошей займуться судові пристави.