Як весело справити Новий рік.

Якщо ви незабаром після настання Нового року укладаєтеся спати від нудьги, вам варто наступного разу підготувати сценарій свята заздалегідь і запросити веселих друзів. Ні до чого витрачати багато коштів для організації столу і прикраси будинку, можна всією компанією зняти будиночок і принести частування з собою.
Вам знадобиться
  • - окремий будиночок;
  • - святковий стіл;
  • - хороша компанія.
Інструкція
1
Змініть обстановку, щоб не нудьгувати вдома на дивані. Підрахуйте, скільки людина буде у вашій компанії. Орендуйте будиночок за містом на кілька днів, щоб це святкування Нового року було абсолютно чарівним і незвичайним. Виберіть чарівну хатинку з каміном, достатньою кількістю спальних місць, лазнею та просторої вітальні.
2
Відвідування лазні перед зустріччю Нового року - це добра традиція, яку привніс великий Ельдар Рязанов. Тільки не захоплюйтеся міцними напоями, щоб не потрапити в комедійну ситуацію, подібно героям відомого фільму.
3
Для приготування соковитого м'яса до святкового столу використовуйте мангал у дворі. Якщо погода дозволить, ви можете зустріти Новий рік на свіжому повітрі. Напевно ви знайдете хвойне деревце зростаюче поблизу, щоб нарядити його і водити хороводи, ґрасуючи стежки у що іскриться снігу.
4
Феєрверки теж краще влаштовувати у дворі, а не в критому приміщенні. Не забудьте зняти ваше веселощі на камеру, пам'ять про це свято залишиться на довгі роки. Строго дотримуйтесь правил застосування, що додаються до кожного піротехнічного виробу, тільки в цьому випадку ви отримаєте радість від яскравого феєрверку.
5
Щоб не псувати собі настрій у свято, обов'язково огляньте будиночок та околиці перед орендою, перевірте робочий стан каміна і лазні. Не забудьте всі предмети, теплі речі та продукти, які ви запланували взяти.
6
Святковий стіл приготуйте всією компанією, так буде значно веселіше. Коли господиня одна цілий день метається на кухні і готує їжу на всіх гостей, таке свято, звичайно, не буде радісним для втомленої жінки. Тому всі дівчата з жартами і примовками легко зможуть нарізати інгредієнти для салатів і замаринувати м'ясо і рибу. А чоловіки розберуться з грилем і приготують ароматні шашлики.
7
Щоб зустріти Новий рік весело, необов'язково готувати тисячу і одне блюдо, головне, щоб були душевна компанія і ваше щире бажання радіти святу.
8
Для додаткового розваги в приміщенні візьміть необхідну апаратуру для караоке. Цей захід обов'язково потрібно відобразити, щоб переглядаючи потім особливо ефектні кадри, згадувати і веселощі, яке панувало в ці дні.
Новий Рік - це свято, яке обов'язково має бути несхожим на всі інші дні в році. Як же привітати своїх друзів і родичів так, щоб перехід в новий рік став для них незабутнім?
Інструкція
1
Перед тим як почати готувати неординарне привітання, обов'язково врахуйте, кому воно буде адресовано. Навіть якщо оригінальне привітання призначене дітям, враховуйте їх вік: те, що здасться казкою і дивом малюкові 3-х років, Після підготовчої здасться нецікавим, а у школяра викличе іронічну посмішку.
2
Поцікавтеся заздалегідь у своїх близьких, що б вони хотіли отримати в подарунок. Якщо ви вважаєте, що досить добре розбираєтеся в їх потребах, можете не питати, а просто більш пильно поспостерігати за друзями і родичами протягом декількох днів. У будь-якому випадку, якщо ви не впевнені у виборі подарунка, піднесіть що-небудь нейтральне. Наприклад, кухоль з ім'ям і фотографією дитини або дорослого, або оригінальні іграшки для прикраси ялинки.
3
Складіть вітальний спіч, який повинен мати відношення саме до цієї людини або - у разі корпоративного застілля - до всіх колег. Якщо ви пишете привітання дуже близькій людині (дітям, батькам, дружину), не скупіться на теплі слова і дякуйте їх просто за те, що вони є. Якщо ви складаєте поздоровлення для колег, обов'язково пишіть його в офіційно-діловому стилі, згадавши все заслуги співробітників в минулому році.
4
Намалюйте святкову газету або - якщо дозволяють технічні можливості - зніміть невеликої жартівливий ролик про життя у вашій родині або про роботу у вашій компанії. Гумор повинен бути легким; не згадуйте про промахи близьких або колег, або про їх зовнішніх недоліках. Сценарій - побутові замальовки з натури. Перед переглядом ролика обов'язково роздайте всім листівки та подарунки. Можете влаштувати і конкурс роликів або газет між парами у вашій родині або - на роботі - між відділами вашої організації.
5
Замовте послуги аніматорів. Дідові Морозу і Снігуроньці зазвичай бувають раді і діти, і дорослі. Виняток можуть скласти підлітки, які вважають, що прості життєві радості - нижче їхньої гідності. В такому разі не змушуйте свого акселерата радіти проти волі, а піднесіть йому у відповідній обстановці квиток в клуб на новорічний вечір старшокласників (або два, якщо він (вона) вже з кимось зустрічається або планує це робити). Шкільні свята - само собою, але вашому не по роках дорослому чаду буде подвійно приємно опинитися в незнайомому місці далеко від батьків. Альтернативою клубу (якщо ви боїтеся небажаних наслідків) може стати новорічна поїздка на турбазу або навіть за кордон. До речі, по можливості, ви можете організувати новорічне турне і для всієї родини.
6
Зліпити у дворі будинку фігурки зі снігу та льоду, розфарбуйте їх і декорують мішурою і прапорцями. Якщо ви живете в багатоповерхівці, залучіть до цієї веселої роботі сусідів. Безпосередньо перед настанням Нового Рік а встановіть на сніговичків, зайчиках та інших персонажах гірлянди, щоб хоча б протягом святкової ночі фігурки радували око. До цієї роботи ви можете залучити і фахівців