Як визначити дату випуску телефону. рік випуску мобільного телефону за номером.

Якщо ви знаєте дату випуску свого телефону, то ви отримуєте перевагу: його можна вигідніше продати. Але визначити, коли ваш мобільний вийшов, часто буває не так просто.
Інструкція
1
Найпростіший спосіб дізнатися дату випуску телефону - це подивитися документи на нього. Знайдіть гарантійний талон або чек. Там в обов'язковому порядку буде вказано число, коли ви вчинили дану покупку.
2
У разі якщо документи втрачено, поступите інакше: наберіть з вашого мобільного номер * # 0000 #. На екрані з'явиться діалогове повідомлення. Перша строчка - модель телефону, друга - версія випуску, а от потім потрібна вам дата. Але варто врахувати, що якщо ви робили прошивку на своєму телефоні, то після набору номера з'явиться дата, коли ви вчинили оновлення востаннє.
3
Якщо у вас телефон марки Sony Ericsson, то дату випуску дізнатися легко. Відкрийте кришку задньої панелі і дістаньте батарею. На її поверхні відшукайте рядок, в якій написано число в форматі 00W00 (наприклад, 06W21 - 2006 рік, 21 тиждень).
4
Якщо у вас мобільний марки Nokia, то щоб дізнатися дату виробництва, поступите таким способом: вимкніть телефон і дістаньте sim-карту. Потім поставте її назад в гніздо. Після повторного запуску телефону програма, завантажившись, запропонує вам ввести поточне число і час. Ви побачите дату, вартісну за замовчуванням - це і є дата виходу вашого мобільного з виробництва.
5
Якщо у вас смартфон, то тут потрібно набрати іншу команду, ніж зазначену в першому кроці. В цьому випадку необхідно написати * # 06 # і на екрані з'явиться imei вашого мобільного, серед даних якого буде міститися дата випуску.
Зверніть увагу
Якщо ви дістали sim-карту з телефону та перезавантажили його після цього, то зверніть увагу, що при включенні програма покаже вам дату, яка означає, коли саме ваш телефон надійшов у продаж. Найімовірніше це число співпаде з датою випуску (тобто рік один і той же), але врахуйте, що місяць виходу мобільного може бути іншим.