Як бути завжди в настрої. Як бути в гарному настрої завжди.

У того, хто завжди знаходиться в хорошому настрої , справи йдуть більш активно, дні наповнені яскравими враженнями, а неприємності переносяться набагато легше. Цінність позитивного настрою очевидна всім, але як же навчитися підтримувати його?
Інструкція
1
Найперше, що вам варто запам'ятати, це те, що всі помутніння і темні смуги - тимчасові, і створені для того, щоб ви переглянули деякі пункти в житті. Тому активний позитивний настрій і відсутність драматизації повинні стати вашими помічниками при вирішенні будь-яких життєвих завдань.
2
Гарний настрій ви створюєте самі, і починати слід з самого ранку. Встаньте раніше, зробите серію фізичних вправ. Прийміть підбадьорливий душ і з'їжте здоровий поживний сніданок. Улюблена музика, підготовлені справи з вечора теж сприятимуть піднесеному настрою протягом дня.
3
Те, що оточує нас, є відображенням того, що відбувається всередині нас. Тому намагайтеся підтримувати чистоту і порядок у себе вдома, на робочому столі, на кухні. Не варто фанатично скидатися кожну смітинку, а й пилові стопи предметів, призначення яких ви самі не знаєте, навряд чи додадуть вам настрою і легкості.
4
Те ж саме стосується і вашого зовнішнього вигляду. Слідкуйте за своїм одягом і доглядайте за тілом. Не слід запускати себе навіть на період хвороби, тому як це не тільки не сприяє швидкому одужанню, але і введе вас в стан апатії. Чи не хочете підходити до дзеркала? Терміново беріться за себе і зніміть вже цей старий халат!
5
Спорт покращує якість життя відразу на кілька пунктів. Дуже рідко можна зустріти спортсменів, які мучаться від депресії або зациклюються на одній проблемі і потопають в ній. Будь-яка фізична активність сприяє виробленню серотоніну - гормону радості. Тому, якщо не готові зайнятися якимось конкретним видом спорту, то ранкові пробіжки, спортзал, танці, виїзди за місто на лижах або просто кілька вправ на прес - все це забезпечить вашому гарному настрою стабільність.
6
Регулярний секс, безсумнівно, є найважливішою частиною життя дорослої людини. Важливо, щоб сексуальні стосунки були в радість обом, приносили як духовне, так і фізичне задоволення людині.
7
Творчість - це те, що може допомогти тримати ваше психічний стан в рівновазі. Це пов'язано не тільки з тим, що ви можете зайнятися малюванням, музикуванням або твором оповідань, але і з тим, що всі виникаючі на життєвому шляху катаклізми, які ви не знаєте, як вирішити, ви можете відлити у творчості. З одного боку, це вам допоможе вилити негативну енергію, наприклад, на лист паперу, а з іншого боку, ви насититеся нової позитивної активної енергією, яка дасть вам сили для вирішення проблем.
8
Не соромтеся балувати себе і дарувати собі самому подарунки. Якщо ви йшли до мети і трудилися справно, чому б вам не подякувати себе за це? Це може бути смачна вечеря в дорогому ресторані або нові меблі - важливо те, щоб ви відчули радість і насолоду.
9
Відпочивайте, коли це необхідно. Іноді потрібно виїхати за місто на рибалку або провести кілька днів на самоті зі своїми думками. Ви жива людина, і тому, щоб не відбувалося зривів, і настрій не падало, а було завжди сонячним і активним, потрібно давати собі час, щоб перезарядитися.
Гарний настрій підвищує працездатність, впливає на самопочуття, надає впевненість у собі. Оптимістичний настрій допомагає впоратися з важкими ситуаціями, легше пережити невдачі. До того ж до позитивній людині тягнуться оточуючі. А як бути в хорошому настрої завжди? Цьому треба вчитися, над цим треба працювати. Є перевірені способи.
Інструкція
1
Налаштуйте себе на позитив з самого ранку. Коли ви ще не відкрили очі в ліжку, посміхніться і побажайте собі відмінного дня. Потім спокійно полежте, потягніться, повільно встаньте, зробіть невелику розминку. Прийміть контрастний душ, він бадьорить і заряджає позитивною енергією. Не відмовляйтеся від легкого сніданку. Нехай це буде каша або омлет і чашка зеленого чаю. Протягом дня побалуйте себе продуктами, що підвищують настрій. До них відносяться горіхи, гіркий шоколад, банани, сир, риба, гречка, вівсянка.
2
Урізноманітніть свій день, влаштовуйте сюрпризи для себе і своїх близьких. Приміром, у вихідні замість запланованої прибирання квартири, відвідаєте друзів або рушайте за місто на рибалку. Змініть обстановку - переставте меблі, змініть імідж. Хоча б раз на місяць відмовтеся від всіх справ і присвятіть день розслабленню і відпочинку. Відвідайте салон краси, сходіть в сауну або полежте в зігрівальної ванні. Побалуйте себе улюбленою стравою.
3
Хваліть себе за кожну дрібницю. Забудьте про свої недоліки, адже у вас стільки достоїнств! Чи не корите себе і не мучтеся докорами сумління. За кожне досягнення робіть собі подарунки. Частіше посміхайтеся, згадуйте приємні моменти з життя, смішні історії. Не думайте про погане. У разі неприємної ситуації уявіть, чи буде вона мати місце у вашій душі, через якийсь час. Одна зі знаменитих 45 заповідей американської журналістки Регіни Бретт говорить: "При будь так званої катастрофі задавай собі питання: Чи буде це важливо через п'ять років?". Візьміть собі це на озброєння.
4
Ведіть здоровий спосіб життя: виключіть алкоголь і куріння, займіться фітнесом, постійно стежте за своїм самопочуттям. Проводьте якомога більше часу на природі. Сонячні промені, свіже повітря, легкий вітерець позитивно впливають на емоційний стан і покращують настрій.
5
Дотримуйтеся правил кольоротерапії. Оточіть себе жовтим кольором - він підвищує настрій. Зелений колір розслабляє, а фіолетовий заряджає енергією. В одязі вибирайте яскраві кольори.