Як відновити сторінку в Opera. Як оновити стартову сторінку в опері.

В даний час існує великий вибір браузерів для зручної роботи в інтернеті, Opera - один з лідируючих. Багато сайтів динамічні і показання на сторінці змінюються. Щоб побачити зміни, потрібно оновлювати сторінку.
Інструкція
1
Конструкція сучасних веб-сторінок в більшості випадків передбачає автоматичне оновлення, тобто вам немає необхідності оновлювати сторінку вручну. Однак при низькій швидкості з'єднання оновлення сторінки може «зависнути», тоді вам доведеться скористатися функціями браузера.
2
Щоб провести оновлення сторінки, зверніть увагу на верхній рядок інструментів навігації Opera "Панель адреси». Там буде кілька значків: стрілка вліво (на попередню сторінку), стрілка вправо (на наступну сторінку) і закруглена стрілка (оновлення). Вам потрібна остання. Натисніть на неї, і відбудеться оновлення. Коли замість закругленою стрілки показаний хрестик, це означає, сторінка ще завантажується. Якщо ви натиснете на неї, завантаження елементів сторінки припиниться, і ви побачите значок у вигляді закругленою стрілки.
3
Можливо, відображення інструментів навігації не налаштоване на вашому браузері. Для відображення натисніть на логотип браузера у верхньому лівому кутку. У контекстному меню увійдіть у вкладку «Панелі інструментів». У списку, поставте відмітку напроти пункту «Панель адреси».
4
Оновлення сторінки можна також зробити шляхом натискання гарячої клавіші або комбінації клавіш. Для того щоб зупинити завантаження сторінки, потрібно натиснути кнопку Esc. Для оновлення сторінки натисніть клавішу F5. Ця кнопка використовується за умовчанням практично у всіх браузерах і в операційній системі для оновлення вікон. Також для цього можна використовувати комбінацію клавіш Ctrl + R.
5
Якщо вам важко, натисніть кнопку допомоги F1 або зверніться з контекстного меню браузера в пункт «Довідка». Opera автоматично направить вас до служби технічної підтримки, де ви зможете задати своє питання або повідомити про помилку. Увійдіть у співтоваристві користувачів браузера і обмінюйтеся інформацією.