Як перемістити фото на комп'ютер. Як перенести файли з карти sd на комп'ютер.

Карта пам'яті у фотоапараті завантажена повністю, і ви задумалися про те, як тепер перемістити фото на комп'ютер. Для цього зазвичай використовуються спеціальні шнури і програми з диска. Але якщо у вас ноутбук і сучасний фотоапарат, то ніяких додаткових пристосувань не знадобиться.
Вам знадобиться
  • - цифровий фотоапарат;
  • - карта пам'яті з фотографіями (SD-карта);
  • - ноутбук з гніздом для читання SD-карт;
  • - папки на комп'ютері.
Інструкція
1
Створіть кілька папок на комп'ютері. Надайте їм спеціальні назви, відповідні заходам, знятим на фотоапарат. Таким чином ви заощадите час, щоб надалі не заплутатися в численних фотографіях. Можете відразу виділити спеціальну флеш-карту для зберігання знімків.
2
Витягніть з фотоапарата карту SD. Зазвичай вона знаходиться під однією кришкою з акумуляторною батареєю. Відкрийте спеціальний відсік, легким дотиком натисніть на карту. Вона автоматично вийде з тримача. Повністю дістаньте її з фотоапарата, щоб перемістити фотографії на комп'ютер.
3
Знайдіть на ноутбуці спеціальний слот, т.зв. «Зчитувач SD-карт». Щоб уникнути запилення або попадання в нього сторонніх тіл, він закритий спеціальної кришечкою з плоскою пластиною. Найлегше виявити гніздо, уважно придивившись до передньої панелі ноутбука. Воно буде позначено по контуру назвами читаних карт: MMC, MS, MS-pro, SD, XD (приклад взятий з ноутбука Lenovo). Легко натисніть на кришечку або підчепити її пальцем, і вона відкриє простір, куди треба вставити SD-карту з фотографіями.
4
Поверніть карту лицьовою стороною до себе. На наклейці з назвою і об'ємом пам'яті ви побачите невелику стрілку. Вона вказує, якою стороною карту необхідно вставляти в зчитувач. Будьте уважні: мізерний перемикач, розташований на мапі ліворуч, повинен бути піднятий вгору. В іншому випадку карта виявиться заблокованою від копіювання.
5
Піднесіть карту до слоту під тим нахилом, під яким стоїть ноутбук. Вона повинна плавно увійти в отвір. Якщо створюється відчуття присутності будь-яких перешкод, не тисніть зі всієї сили на карту. Ви можете пошкодити як її або інформацію, що міститься на ній, так і ноутбук.
6
Якщо у вас включена функція автозапуску, зачекайте кілька секунд для її активації. Виберіть у списку запропонованих дій «Відкрити папку для перегляду файлів». Перенесіть фотографії в створені раніше папки, відразу розфасовуючи їх за тематикою. У разі відсутності функції «Автозапуск», зайдіть в «Мій комп'ютер» і виберіть у розділі «Підключення пристрою» вашу карту SD. Перемістіть фото на комп'ютер.
Перше питання щасливого власника нового цифрового фотоапарата, після того як карта пам'яті заповнилася - а як же тепер перенести це все на комп'ютер? Для цього вам потрібен дата-кабель з роз'ємом міні-USB, який, як правило, йде в комплекті з вашим фотоапаратом. Якщо ж ви купили підтриманий фотоапарат, або вам його позичили на час, кабелю в комплекті з ним може і не бути. У такому випадку ви можете зчитати інформацію з карти пам'яті через картрідер.
Вам знадобиться
  • - дата-кабель, що постачається в комплекті з фотоапаратом, або картрідер;
  • - диск з програмним забезпеченням для даної моделі фотоапарата (бажаний в наявності).
Інструкція
1
Якщо в комплекті з фотоапаратом був диск з драйверами і програмним обладнанням, рекомендується встановити програми і драйвера на комп'ютер.
2
Якщо у вас є дата-кабель, знайдіть на фотоапараті роз'єм для міні-USB. Як правило, він знаходиться на бічній або нижній частині апарату, в залежності від моделі. Іноді він прикритий спеціальною захисною панеллю.
3
Підключіть кабель одним кінцем до фотоапарата, а інший його кінець вставте в USB-порт комп'ютера. Увімкніть фотоапарат. Далі можуть бути наступні варіанти розвитку подій: - комп'ютер автоматично визначить карту пам'яті вашого фотоапарата як флеш-карту і відкриє папку з фото; - запуститься або стандартна програма Windows, призначена для перенесення інформації з камери, або програмне забезпечення, встановлене спеціально для конкретного фотоапарата.
4
Слідуючи вказівкам програми, виберіть фотографії, які необхідно перенести на комп'ютер, а також папку, в яку потрібно їх зберегти.
5
Після того, як копіювання фото буде завершено, вимкніть фотоапарат. Видаліть кабель з роз'ємів комп'ютера і фотоапарата.
6
Якщо дата-кабелю у вас немає, скористайтеся картрідером. Він може бути як вбудованим в ваш комп'ютер або ноутбук, так і зовнішнім. Якщо картрідер зовнішній, підключіть його до комп'ютера через USB-порт.
7
Знайдіть на фотоапараті панель, за якою знаходиться карта пам'яті. Часто карта пам'яті буває розташована в тому ж відсіку, що і акумулятор. Акуратно вийміть її. Іноді для цього необхідно всього лише злегка натиснути на неї пальцем. У деяких моделях фотоапарата карта пам'яті закріплена зверху спеціальним фіксатором, який потрібно відсунути в сторону.
8
Оберіть в картрідер відділення, відповідне типу вашої карти. Прослідкуйте, щоб карта була вставлена правильно. На картрідер повинен загорітися світловий індикатор. Через деякий час комп'ютер визначить карту пам'яті фотоапарата, як флеш-карту. Тоді ви зможете, відкривши папку з фото, скопіювати фотографії на ваш комп'ютер.
Зверніть увагу
Можливо, на диску з програмним забезпеченням для вашого фотоапарата є спеціальна програма для перегляду, обробки та систематизації фото. Встановіть її на комп'ютер і спробуйте освоїти: як правило, такі програми інтуїтивно зрозумілі і зручні в користуванні.
Корисна порада
Орієнтуватися в фотоархіві буде зручніше, якщо спеціально створити систему папок, розбиту на потрібні вам розділи. Фото можна сортувати за дат, подій, відображеним на них об'єктів.