Як відправити листівку по електронній пошті.

По електронній пошті можна відправляти не тільки статичні, але і анімовані і навіть голосові листівки. Використовувати для їх відправки та перегляду можна як комп'ютер, так і мобільний телефон.
Інструкція
1
Статична листівка зручна тим, що відправити її можна, не замислюючись, як саме її буде переглядати адресат (з комп'ютера або телефону), і чи є у нього Flash Player. Намалюйте її самостійно за допомогою того графічного редактора, яким ви вмієте користуватися, або скачайте відповідне готове зображення з будь-якого безкоштовного фотобанку, а потім додайте до нього в графічному редакторі вітальні написи. Можна і просто намалювати зображення від руки і сфотографувати. Готовий файл (формату JPG або GIF) прикріпіть до відправляти повідомлення. Для цього в ході його складання натисніть кнопку «Обзор», перейдіть в папку, в якій розташований файл, виберіть його, а потім натисніть кнопку Ок. Якщо зображення не прикріпиться автоматично, натисніть кнопку «Прикріпити» і дочекайтеся завантаження файлу на сервер. Після цього, переконавшись, що всі поля (для адреси, заголовка і тіла повідомлення) заповнені правильно, натисніть кнопку «Відправити».
2
Формат GIF, на відміну від JPG, допускає приміщення в файл нескладної анімації, що складається з декількох зображень, що міняються по кільцю. Одержувач зможе переглянути таку анімацію на комп'ютері практично в будь-якому браузері. Можливість відображення їх на телефоні залежить від його моделі та прошивки, а за відсутності такої функції допоможе установка однієї з нових версій браузера UC. Для скачування таких зображень використовуйте, зокрема, сайт, розташований по першому посиланню із зазначених у кінці статті. Відправку їх по електронній пошті здійснюйте як зазначено вище.
3
Flash-листівки відрізняються значно більш якісної анімацією, яка, до того ж, може супроводжуватися звуковими ефектами. На один із сайтів, де є такі листівки, можна потрапити, перейшовши за другий з наведених у кінці статті посилань. Вибравши там бажану листівку (звичайну або формату Flash), заповніть необхідні поля, і посилання на неї буде відправлена адресату автоматично. Подивитися її він зможе, натиснувши на це посилання.
4
Голосові листівки використовують розташований на сервері синтезатор мови. Для переходу на сайт з ними натисніть на третю посилання в кінці статті. Вибравши варіант оформлення, натисніть на нього, і завантажиться сторінка з формою введення. Заповніть всі поля цієї форми, включаючи адресу одержувача, а головне - введіть текст, який повинен вимовити синтезатор. Виберіть фонову музику і голос. Перевірте, що вийшло, за допомогою кнопки «Прослухати», а потім вишліть результат одержувачу (на комп'ютері якого повинен бути встановлений Flash Player), натиснувши кнопку «Відправити».
Зверніть увагу
Переконайтеся, що доступ в інтернет у вас і у одержувача безлімітний.