Як розбити осередок. Як в екселя заповнити комірки хаотічномі номерами.

Вам поставлено завдання: завести облікову таблицю всіх робітників підприємства за допомогою редактора електронних таблиць Microsoft Office Excel. Перед створенням таблиці ви підрахували потрібну кількість шпальт і створили її. Але ваш начальник зажадав від вас розділити один стовпець «Прізвище Ім'я По батькові» на 3 складові. Для того щоб так само швидко розбити комірку , як і в MS Word, читайте продовження статті.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення Microsoft Office Excel.
Інструкція
1
Продовжимо роботу з нашою таблицею, в якій необхідно змінити значення стовпця «Прізвище Ім'я По батькові». Вам необхідно зробити із значення «Петров Петро Петрович» - «Петров», «Петро» і «Петрович». Натисніть на комірці, яку ви будете розбивати.
2
В основному меню Microsoft Excel виберіть вкладку «Дані» - перейдіть в групу «Робота з даними» - виберіть пункт «Текст за стовпцями».
3
У вікні «Мастер текстов (розбір) - крок 1 з 3» перейдіть до групи «Формат вихідних даних» - потім виберіть надбудову «С роздільниками» - натисніть кнопку «Далі».
4
У вікні «Мастер текстов (розбір) - крок 2 з 3» перейдіть до групи «Символом - роздільником є» - встановіть позначку навпроти пункту «пробіл» (Тут необхідно вибрати символ, яким розділені слова в комірці, яку ми хочемо розбити. В нашому випадку, таким символом є пробіл). Після виконання цих дій натисніть кнопку "Готово".
5
Вікно настройки закриється, перегляньте результат роботи. Якщо осередок була розділена неправильно, зробіть скасування останніх дій (натисканням клавіш Ctrl + Я) і спробуйте ще раз здійснити цю операцію.
6
У підсумку виконаних дій, ви отримали розбиття комірки на окремі частини, на основі зазначених параметрів.