Як об'єднати дві пісні.

Вбудовані функції різних пристроїв відтворення звукових файлів - плеєрів, CD-програвачів, мобільних телефонів та ін. - Дозволяють скласти список відтворення таким способом, щоб пісні програвалися без паузи. Якщо цей варіант з'єднання двох або декількох треків не підходить, доведеться використовувати комп'ютерні програми для редагування музичних файлів.
Вам знадобиться
  • Програма eJay MixCD Producer.
Інструкція
1
Скопіюйте в комп'ютер вихідні файли пісень, які потрібно з'єднати. Зазвичай зробити це можна за допомогою файл-менеджера, підключивши плеєр або мобільний телефон через USB-роз'єм або Bluetooth-інтерфейс. Але деякі пристрої цього типу використовують власні програми для таких операцій.
2
Запустіть програму редагування аудіофайлів. Якщо такого додатка ще немає в комп'ютері, підберіть і встановіть один з великої кількості пропонованих в інтернеті варіантів. Вибирати можна за різними критеріями - безкоштовності, популярності, просунутості функцій, простоті використання і т.д. Наприклад, ви можете інсталювати eJay MixCD Producer.
3
Після інсталяції запустіть програму, розкрийте в меню розділ «Файл» і виберіть рядок «Імпортувати файли в каталог». У діалозі відшукайте і виділіть всі файли з піснями, які потрібно з'єднати, і натисніть кнопку «Відкрити» - назви треків з'являться в лівому вікні інтерфейсу програми. Можна обійтися і без меню - просто перетягніть потрібні файли мишкою.
4
Клацніть правою кнопкою миші рядок треку, який повинен бути першим, і виберіть у контекстному меню пункт «Помістити в кінець плей-листа». Потім виконайте це ж з усіма подальшими піснями. І цю операцію теж можна замінити перетягуванням потрібної рядки з лівого вікна в інтерфейсі додатка в праве. Все необхідне, щоб вийшло «безшовне» накладення закінчення однієї пісні на наступну, програма зробить сама.
5
Складіть з потрібної кількості пісень таким способом плей-лист для результуючого файлу, а потім збережіть об'єднаний трек. Для цього знову розкрийте в меню розділ «Файл» і виберіть пункт «Експортувати плей-лист до зведеного файл». У діалозі задайте назву для нового файлу, виберіть місце його зберігання і натисніть кнопку «Зберегти».
Якщо заспівати одну пісню під мелодію від іншої, вийде дуже оригінальна пародія. Сучасний комп'ютер дозволить перетворити практично будь-який музичний файл в мінусовку, а потім накласти на неї ваше виконання.
Інструкція
1
Оберіть одну пісню, яку ви будете співати, і друге, під мелодію від якої ви збираєтеся її виконувати. Першим твором може бути і вірш. Головна вимога до них - однакова кількість складів у рядку. Наприклад, текст пісні «На полі танки гуркотіли» може бути виконане під мелодію від пісні «Коли весна прийде» з фільму «Весна на Зарічній вулиці», і навпаки.
2
Пісню, від якої ви будете використовувати мелодію, візьміть там, де вона викладена правомірно. Для цього пошукайте її на офіційних сайтах авторів і виконавців.
3
Скачайте програму Audacity з наступного сайту: http://audacity.sourceforge.net/
4
Відкрийте файл з піснею в програмі, після чого перетворите її в мінусовку. Для цього скористайтеся наступним описом даної процедуры:http://audacity.sourceforge.net/help/faq?s=editing&i=remove-vocalsСохраните результат перетворення в окремий файл з новим ім'ям.
5
Перепишіть отриманий файл у звичайний кишеньковий MP3-плеєр. Його вихід для навушників з'єднайте з лінійним входом звукової карти комп'ютера. До її мікрофонного входу підключіть мікрофон. За допомогою програмного мікшера (у різних операційних системах ця програма носить різні назви, а способи її запуску також відрізняються), включіть обидва входи, відрегулюйте співвідношення рівнів сигналів, що надходять з них (при необхідності, відрегулюйте гучність і в плеєрі), усуньте акустичну зворотний зв'язок . Якщо позбутися останньої не виходить, замість колонок підключіть навушники, або зменшите на них гучність.
6
На комп'ютері для запису скористайтеся тією ж програмою Audacity. Розпочніть відтворення файлу на плеєрі, а в мікрофон в такт мелодії заспівайте нові слова. Збережіть запис.
7
Перед використанням пародії будь-яким способом ознайомтеся з пунктом 3 статті 1274 та пунктом 2 статті 1266 Цивільного Кодексу Російської Федерації.