Як одягтися на фітнес.

Якщо ви вирішили, що пора привести фігуру в порядок, і вибрали для цього заняття фітнесом, вам знадобиться спортивна форма. У будь-якому виді спорту - будь то тренування в спортзалі або ранкові пробіжки, важливо правильно підібрати для себе відповідний одяг та взуття.
Інструкція
1
Одягайте форму, в якій відчуваєте себе комфортно. Вам необхідна свобода рухів. Ваш одяг не повинна занадто обтягувати тіло. Дівчатам потрібно носити облягаючий топ, щоб він добре підтримував груди.
2
Віддавайте перевагу одягу з натуральних матеріалів. Шкіра під час занять повинна дихати, а матеріал, з якого пошита форма, не повинен перешкоджати потовиділенню. Якщо ви страждаєте надмірним виділенням поту, вибирайте одяг темних кольорів, так ви трохи приховаєте дану проблему.
3
Чи не одягайте на заняття фітнесом дуже широкі футболки. Виберіть одяг не надто обтягуючий, але і не дуже вільну. Добре контролювати прогрес у досягненні стрункості допоможе костюм, в якому ви будете бачити свої форми. Це буде своєрідним стимулом для вас.
4
Спортивна форма повинна ідеально на вас сидіти. Якщо у вас нестандартний розмір, купіть окремо верх і низ костюма, так ви зможете ідеально підібрати собі одяг для фітнесу.
5
При регулярних заняттях фітнесом форма швидко зношується, тому не купуйте занадто дорогі вироби. За час тренувань ваші параметри поступово будуть змінюватися, що також позначиться на розмірі одягу. Купуйте один костюм з розрахунком на те, що він стане в нагоді вам максимум на 6 місяців, потім доведеться його оновлювати.
6
Для занять фітнесом надягайте взуття, яка зможе забезпечити хорошу підтримку гомілковостопного суглоба. Зараз можна вибрати безліч різноманітних кросівок і кедів на будь-який смак і ціну.
7
Під спортивне взуття обов'язково вдягайте шкарпетки. Вони повинні бути з бавовняного матеріалу з невеликим вмістом еластану.
8
Не забувайте про аксесуари. Для силових тренувань візьміть з собою на фітнес атлетичні рукавички. Вони допоможуть уберегти шкіру рук від мозолів. Також захопіть з собою пов'язку на голову. Цей корисний аксесуар захищає очі від попадання в них поту.