Як визначити, що згоріла материнська. несправності комп'ютера вимикається при перезавантаженні.

Наскільки б якісною не була техніка, від поломок ніхто не застрахований навіть за наявності гарантії від виробника. Материнська плата є найважливішим складовим елементом системного блоку комп'ютера. При виявленні в ньому несправності, завдяки деяким характерним ознаками, ви зможете визначити, згоріла чи саме материнська плата або виною тому поломка іншої деталі.
Інструкція
1
Якщо при включенні комп'ютера він не завантажується, але вентилятори на платі обертаються, перевірте мікросхеми системної плати на предмет перегріву. Зніміть кришку системного блоку і доторкніться пальцем до цих мікросхем. Якщо вони сильно нагріваються і обпалюють палець, швидше за все, саме це і стало причиною виходу з ладу материнської плати.
2
В момент включення комп'ютера прислухайтеся до всіх звукам, що походить від нього. Якщо машина відключається одразу після старту і потім не включається, а при цьому лунає характерне клацання або потріскування, це ознака короткого замикання на материнській платі. Одна з причин такої поломки в зіткненні токопроводящего елемента цікавить вас деталі з корпусом системного блоку.
3
Також на несправність материнської плати може вказувати повну відсутність будь-яких звуків при запуску комп'ютера. Якщо лунає одиночний сигнал, але не включається екран монітора, перевірте його підключення до видеоплате і з'єднання відеокарти з роз'ємом на материнській платі. Потім вийміть карту оперативної пам'яті з слота і знову поставте її на місце. Якщо ситуація не змінюється після запуску комп'ютера, материнську плату необхідно міняти.
4
Бувають випадки, коли комп'ютер не включається або вимикається при великому навантаженні, наприклад при запуску «важких» ігор. Це один з показників несправності в ланцюзі живлення процесора на материнській платі або недостатності струму, який подається на неї. Для підтвердження або спростування цих версій витягнете материнську плату з системного блоку. Якщо ви побачите на ній потемнілу область, причина криється в тривалому перегріві транзисторів на платі. Ви можете їх замінити, але немає гарантії, що інші елементи будуть працювати справно. Частіше всі ці ознаки вказують на те, що материнська плата згоріла.