Як визначити ip-адреса модему.

Сучасні пристрої підключення до інтернету - модеми, роутери - налаштовуються через панель управління, яка завантажується в браузер. Щоб до неї дістатися, можна ввести в адресний рядок внутрішній IP-адреса - його часто називають адресою модему або роутера, хоча це не зовсім правильно. Дізнатися цю адресу можна з опису конкретної моделі пристрою або вбудованими засобами операційної системи.
Вам знадобиться
  • ОС Windows.
Інструкція
1
Якщо комп'ютер працює під управлінням ОС Windows 7, відкрийте список пристроїв мережевої інфраструктури. Зробити це можна кількома способами - наприклад, через «Панель управління». Розкрийте головне меню, запустіть панель за допомогою пункту з її назвою і виберіть у списку розділів «Мережа та інтернет». На сторінці, перегляду основних відомостей про мережі клікніть іконку, на якій зображений будинок, але написано, що насправді це - «Мережа». У результаті повинно відкритися вікно «Провідника» з потрібним списком.
2
Є більш короткі шляхи до списку пристроїв мережевої інфраструктури. Наприклад, натисніть клавішу Win, наберіть «сет» і в списку результатів пошуку натисніть посилання «Мережа». Або запустіть «Провідник» за допомогою «гарячих клавіш» Win + E і в лівій колонці клацніть по іконці «Мережа».
3
У списку розділу «Мережева інфраструктура» повинна бути піктограма з зображенням модему - викличте її контекстне меню, клацнувши правою кнопкою миші. У списку команд виберіть «Властивості», а у вікні, перейдіть на вкладку «Мережеве пристрій». В останньому рядку нижньої секції - «Діагностична інформація» - цією вкладки поміщена потрібна інформація про IP-адресу пристрою.
4
Якщо IP-адреса модему потрібен вам для того, щоб завантажити в браузер панель керування цим пристроєм, скористайтеся посиланням на цій же вкладці. Вона поміщена в першу секцію - «Відомості про пристрій» - поруч з написом «Веб-сторінка». Втім, відкривати вікно властивостей модему для цього не обов'язково - в контекстному меню пристрою у вікні «Провідника» замість пункту «Властивості» можна вибрати рядок «Перегляд веб-сторінки пристрої».
5
Існує універсальний спосіб з'ясування внутрішнього IP-адреси модему для всіх випущених в цьому столітті версій Windows. Щоб використовувати його відкрийте інтерфейс командного рядка - натисніть Win + R, наберіть cmd і клікніть OK. Потім введіть команду ipconfig і натисніть Enter. У списку виведеної в термінал інформації буде і IP-адресу модему, але названий він буде по-різному в різних версіях ОС - наприклад, «IPv4-адрес» в розділі «Ethernet adapter Підключення по локальній мережі».