Як організувати робочий процес. Як провести робочий день.

У багатьох людей, особливо що займаються фрілансом, успіх роботи безпосередньо залежить від правильно організованого робочого процесу. Вам ніхто не вказує черговість виконання завдань і час, що витрачається на кожне з них. Робота без певного графіка стає справжнім випробуванням сили волі. Щоб його успішно пройти, необхідно організувати свій час.
Інструкція
1
Про те, що потрібно дотримуватися режиму - лягати спати і вставати в один і той же час, вже сказано багато слів. Тим не менш, це виробнича необхідність. Плюси фрілансу зовсім не в тому, що можна засинати і прокидатися коли захочеться. В кращому випадку ви зробите половину своєї звичайної норми при такому графіку. Вчені вважають, що для вироблення звички необхідно 21 день. Так що, якщо ви зробите над собою зусилля, і будете три тижні змушувати себе лягати і вставати в один і той же час, ваші праці в кінці місяця винагородяться успіхом.
2
Обладнайте своє робоче місце таким чином, щоб навколо вас не було ніяких відволікаючих чинників. Книги, диски з фільмами, сувеніри приберіть з очей геть. Робочий стіл повинен бути чистим, ніщо не повинно відволікати вас від процесу.
3
Складіть собі розпорядок дня і неухильно його дотримуйтеся. Крім роботи не забувайте виділити собі і час для відпочинку. Приміром, ви встаєте о восьмій ранку, п'єте каву, сідайте за роботу рівно на чотири години. Після цього дайте собі 2:00 на відпочинок, прогулянку, похід по магазинах. Якщо ви не будете давати собі відпочити, робота може перетворитися на муку.
4
У кожної людини є свої піки активності, коли робота йде на лад, і вдаються навіть найскладніші справи. Поспостерігавши за собою кілька днів, ви зрозумієте, коли у вас спостерігаються ці сплески працездатності. Плануйте свій день так, щоб встигати виконати складні завдання в цей час. Решті робочий день залиште для легких і цікавих справ.
5
Систематизуйте свій робочий процес. Використовуйте електронні програми, які будуть нагадувати вам про важливі події і днях здачі замовлення, записники. У вас має бути все під контролем. В кінці роботи складайте план на наступний день. Щоб, прокинувшись, ви вже знали, з чого починати. Після виконання запланованої кількості завдань приберіть своє робоче місце. Це допоможе вам продуктивно почати наступний день.