Як потрібно проколювати мову.

Пірсинг язика вже давно став буденним явищем серед молоді. Але завжди варто пам'ятати про те, що будь-які проколи і надрізи - це травми, наслідки яких можуть бути жахливими. Перш ніж зважитися на подібну процедуру, вам потрібно розпитати всіх знайомих, які вже носять прикраса на мові, і вислухати рекомендації фахівців-медиків.
Вам знадобиться
  • - прикраса для пірсингу.
Інструкція
1
Процедура проколу мови досить болюча і небезпечна. Кілька днів після неї важко розмовляти і приймати їжу. Пірсинг здатний назавжди зіпсувати вашу дикцію і позбавити частини смакових відчуттів.
2
Довіряйте проведення процедури тільки професіоналам в салонах з ліцензією на цей вид діяльності. Адже якщо при проколі зашкодять одну з великих артерій, ви втратите багато крові. А роблячи пірсинг в домашніх умовах, ви можете ще й занести інфекцію. Були випадки, коли процедури закінчувалися летальним результатом.
3
Якщо ви щасливо пережили саму операцію проколу, ще рано зітхати з полегшенням. В процесі загоєння ранки може відбутися нагноєння і запалення як самої мови, так і тканин сусідніх з ним. Нерідко виникають гінгівіти, стоматити і парадонтита, особливо, якщо процедура проводилася некваліфікованим фахівцем.
4
Звертайте увагу на почервоніння, сильну болючість, виділення гною з ранки, припухлість тканин та інші подібні явища. Помітивши хоча б один із симптомів запалення, терміново йдіть в поліклініку.
5
Якщо проколювання проводиться в антисанітарних умовах, ви можете стати жертвою і більш серйозних патологій. Лікарі стикаються з такими наслідками некваліфікованих проколів, як інфекційне запалення тканин серця, гепатит В і СНІД.
6
Огляньте місце, де проводять процедуру проколювання. Зверніть увагу на стерильність умов і акуратність самого фахівця, його одягу. Хірургічні інструменти повинні бути одноразовими.
7
Ретельно виберіть і саме прикраса для пірсингу. Фахівці рекомендують вироби на штангах з гнучкого пластику і титанових. Тільки вони можуть забезпечити безпечне гіпоалергенні носіння та швидке загоєння. Прикраса підбирайте, виходячи з товщини мови і глибини проколу. Рекомендований розмір - 18-25 мм.
8
Штанги такої довжини не заважатимуть вам під час загоєння, натирати і тривожити ранку. Перші 2-3 тижні вам потрібно буде мати під рукою антисептичний розчин для догляду за пірсингом. Полощіть ним рот після кожного прийому їжі. Не їжте гострі, солоні, кислі і гарячі страви. Вранці після чищення зубів і ввечері перед сном ватною паличкою змащуйте отвір Мірамістином.
Найпопулярніший вид пірсингу - це проколювання вух. Виявляється, здавна пірати могли визначити характер і поведінку людини по тому, як проколоте його вухо. Коли брали на корабель нової людини, вони загострювали на цьому особлива увага.

Трохи історії

Виявляється, спочатку сережки і були придумані для чоловіків. Ще 7000 років тому їх виготовляли в стародавній Азії. В Ассирії та Єгипті носіння такої прикраси означало високий статус. У Римі ж така людина був рабом. Ну а козаки носять сережки досі, що означає лише те, що чоловік - годувальник і продовжувач роду. У середні століття вважалося, що жіночі прикраси мають властивості «оберега» спочатку для маленьких хлопчиків, потім і для підлітків. Сережки захищали дітей від злих духів.

Чи доречні чоловічі прикраси?

Відносно прикрас зараз немає поділу між чоловіком і жінкою, не тільки сережки, а й ланцюжки, браслети і кільця виробляють і для жінок, і для чоловіків практично в рівних обсягах. За кількістю проколів можна багато чого сказати про людину. Пірсинг у чоловіків і розташування дірочок у вусі мають інше значення, ніж позначення, прийняті для опису характеру жінок. Якщо недавно перевага віддавалася класичним проколів (тобто по одній дірці в одному вусі, або прокол тільки в одному вусі), тепер молоді люди роблять кілька дірок в одному вусі, до того ж не тільки в мочках, а й хрящик зовнішнього обідка ушей.Когда -то існували навіть думки про те, що носіння сережки у чоловіків є нічим іншим, як ознакою гомосексуалізму. Проте ж чоловічі прикраси, сережки - нормальне явище, але не всі, звичайно, поділяють цю точку зору. Чоловіки теж люблять себе прикрашати, що поки незвично. Не варто відразу робити неправильний висновок і вішати ярлик на чоловіка. Багато проколюють вуха заради моди і не вкладають у це інший зміст. Наявність сережки не позбавляє чоловіка мужності.

Проколи у вухах і характер

Кажуть, що чоловіки, які мають сережки у вухах, володіють такими рисами характеру як: - романтичність; - вразливість; - інтелігентність; - мечтательность.Также вважається, що такі чоловіки мають масу цікавих захоплень і, можливо, розпещені і самозакоханості. Психологи вважають, що місце носіння сережки може досить точно розповісти про характер і нахили юнаків, молодих людей і чоловіків. Так, наприклад, якщо проколоте ліве вухо, у чоловіка є здібності у творчості. А коли молода людина хоче мати сережку рівно по центру мочки - це означає те, що він добрий і товариський. Чоловік, який має кілька дірочок у вусі, цілком рішучий і волелюбний, любить сперечатися і не звик рахуватися з чужою мненіем.Іногда чоловіки проколюють собі вуха самостійно, що говорить про твердий характер і вмінні концентрувати увагу для досягнення своїх цілей. Скільки б не було проколів у вухах, і скільки б ще не планувалося, все ж не варто робити їх самостійно. Краще звернутися до фахівця, так як в такому вигляді пірсингу залишаються головними здоров'я і безпека.