Як відкрити обліковий запис адміністратора. windows 7 приховану обліковий запис адміністратора.

Необхідність включення прихованої облікового запису Адміністратора виникає у користувачів OC Windows версії Vista або 7 при виконанні певних системних змін. Ця процедура може бути здійснена кількома методами.
Інструкція
1
Викличте головне системне меню, натиснувши на кнопку «Пуск», і перейдіть в діалог «Виконати». Надрукуйте lusrmgr.msc в рядку «Відкрити» та підтвердіть запуск оснащення локальних користувачів і груп, натиснувши на кнопку OK. Розкрийте папку «Користувачі» в лівій панелі діалогового вікна і викличте контекстне меню елемента «Адміністратор» кліком правої кнопки миші. Вкажіть пункт «Властивості» і зніміть прапорець в рядку «Вимкнути обліковий запис». Збережіть зроблене зміна, натиснувши на кнопку «Застосувати», і підтвердіть виконання обраного дії, натиснувши на кнопку OK.
2
Поверніться до головного меню «Пуск» і викличте контекстне меню елемента «Командний рядок» кліком правої кнопки миші для використання альтернативного методу включення прихованої вбудованої облікового запису «Адміністратор». Вкажіть опцію «Запуск від імені адміністратора» і надрукуйте net user Адміністратор/active: yesв текстовому полі інтерпретатора команд Windows. Підтвердіть виконання обраного дії, натиснувши на функціональну клавішу Enter. Зверніть увагу на те, що операції, що виконуються від імені Адміністратора комп'ютера, значно знижують рівень захищеності системи, оскільки призводять до запуску всіх додатків, включаючи потенційно шкідливі від імені Адміністратора.
3
Ще раз поверніться в головне меню "Пуск" і знову перейдіть в діалог «Виконати». Надрукуйте secpol.msc в в рядку «Відкрити» та підтвердіть запуск утиліти, натиснувши на кнопку OK. Розкрийте посилання «Локальні політики» і розгорніть вузол «Опції безпеки». Знайдіть рядок облікового запису «Адміністратор» і викличте її контекстне меню кліком правої кнопки миші. Вкажіть пункт «Властивості» і застосуєте прапорець в рядку «Включено». Збережіть зроблене зміна. Не забудьте встановити пароль на включену обліковий запис «Адміністратор».