Як перебрати коробку. Як перебрати коробку ваз.

Переборка коробки передач - це, по суті, капітальний ремонт агрегату. Відповідно, таку роботу неможливо виконати «на коліні». Потрібні добре обладнаний всіма інструментами гараж або майстерня, а також деякий досвід проведення ремонтних робіт. Хоча, при належній акуратності і старанності, перебрати коробку зможе і початківець.
Вам знадобиться
  • - набір накидних ключів і торцевих головок;
  • - знімачі для валів і підшипників;
  • - наждачний папір;
  • - клей ТБ-1324;
  • - герметик;
  • - молоток;
  • - викрутка;
  • - верстак з лещатами;
  • - нове масло
Інструкція
1
Знайдіть повну і докладну інструкцію по повній розбиранні коробки передач вашого автомобіля. Вона може бути включена в інструкцію по ремонту. Також можна її знайти в спеціальній технічній літературі, що продається в магазинах автозапчастин. Різні коробки передач можуть сильно відрізнятися один від одного по внутрішньому устрою, і при їх розбиранні слід дотримуватися всякі нюанси і знати особливості конструкції.
2
Зніміть коробку з автомобіля. Очистіть і вимийте корпус зовні. Вийміть щуп контролю рівня масла. Від'єднайте важіль перемикання передач. Відкрутіть всі гайки, що кріплять кришки корпусу і зніміть їх. Розбираючи коробку передач, суворо дотримуйтесь інструкції.
3
Враховуйте часто поширені особливості розбирання КПП, характерні майже для всіх моделей. Гайки первинного і вторинного вала затягнуті дуже сильно, і для їх відвернення слід докласти багато зусиль. Не розбирайте без особливої необхідності синхронізатори і вилки перемикання передач. Після зняття синхронізаторів їх замотайте їх плівкою або скотчем, щоб вони не розсипалися.
4
Замініть всі кільця ущільнювачів новими. Викручені болти, раніше посаджені на клей, очистіть від старого клейового шару, а при складанні наносите свіжий. Картери огляньте на предмет наявності тріщин, сколів, вм'ятин і забоїн. Дрібні дефекти вирівнюйте за допомогою наждачного паперу. При виявленні великих пошкоджень замініть деталі.
5
Оцініть стан підшипників і їх посадочних місць. Підшипники не повинні мати люфту, заїдань і скрипів при обертанні. Посадочні поверхні в картерах не повинні мати пошкоджень і слідів зносу. Погнуті, зношені та пошкоджені штоки і вилки перемикання передач також замініть новими.
6
Огляньте кромки сальників піввісь. Вони повинні бути рівними, без жодних дефектів. При необхідності замініть їх, а бажано - поставте нові сальники в усі механізми. Очистіть магніт і перевірте його магнітні властивості. При його пошкодженні або втраті властивостей також замініть.
7
Зберіть коробку передач в зворотному порядку. Всі тертьові поверхні рясно змастіть трансмісійним маслом. Встановіть магніт. Обробіть герметиком прівалочной площині задньої кришки, картеров коробки передач і зчеплення. У випадку, якщо при ремонті ви міняли картери, корпуси або підшипників диференціалів, підберіть нове регулювальне кільце підшипників. Після складання і установки залийте свіже масло.