Як назвати магазин дитячого одягу. Як назвати групу де продають дитячий одяг.

Раніше основним магазином дитячої одягу був "Дитячий світ". Це назва виявилася дуже вдалим, оскільки повністю відображало суть магазину, було досить яскравим і незабутнім. Зараз магазинів, що торгують дитячим одягом та іншими товарами багато, більш того, весь час з'являються нові магазини, і тому розробка помітного, "що продає" назви є досить важливим моментом.
Інструкція
1
Процес розробки назви продукту або послуги (найманого) в цілому однаковий для всіх продуктів і послуг. Він ділиться на кілька етапів і підпорядковується певним правилам. Етапи розробки назви такі: 1. визначення цільової аудиторії продукту або услугі.2. моніторинг схожих продуктів і послуг, які споживає цільова аудіторія.3. власне розробка назви (приблизно 5-10 варіантів) .4. тестування назви на представниках цільової аудіторіі.5. вибір найбільш вдалого варіанта.В результаті має з'явитися назву, яка була б достатньо помітним і незабутнім, привертало увагу представників цільової аудиторії і викликало у них позитивні емоції.
2
При розробці назви для магазину дитячого одягу стоїть особливо увагу приділити виявленню вашої цільової аудиторією. Якщо ви продаєте одяг для новонароджених і дітей дошкільного віку, то ваша цільова аудиторія - виключно батьки. При продажу товарів для більш старших дітей цільова аудиторія - це і батьки, і ці діти, оскільки вони вже беруть участь у виборі товарів для себе. Відповідно, від цього має залежати назву магазину. Наприклад, у випадку з маленькими дітьми цілком вдалим здається назва магазину "Карапуз" або "Ніжний вік" (хоча в останньому продають товари для дітей різного віку), а у випадку з дітьми-молодшими школярами хорошим варіантів назви буде ім'я героя відомого мультика, який пам'ятають і батьки, і діти ("Гуфі" і т.д.).
3
При роботі з цільовою аудиторією також варто враховувати її платоспроможність. Одна з функцій назви - "відбір" вигідних для магазину покупців. Тобто у елітного магазину повинно бути інша назва, ніж чим у бюджетного. При розробці назви для магазину дитячого одягу з цим досить складно, оскільки незрозуміло, яке слово зможе більш позитивно впливати на ту чи іншу категорію покупців. З цього положення можна цілком витончено вийти, помістивши під назвою слоган, який би проясняв рівень цін в магазині (наприклад, для елітного магазину підійде слоган "Для юних леді та джентльменів").
4
Після аналізу інтересів і пристрастей цільової аудиторії варто звернути увагу на район, в якому розташовується ваш магазин, і перевірити по пошуковим системам, які магазини, подібні вашому, в ньому вже є, щоб не придумати назву, яка вже хто- то взяв собі, або близьке до такого. Хорошим кроком може бути перевірка назв відомих вам магазинів дитячого одягу на представниках вашої цільової аудиторії (на знайомих, які мають дітей). Які назви подобаються їм більше, а яким менше? З смаків цільової аудиторії варто виходити при розробці назви, навіть якщо вам здається, що ви змогли б придумати кращий варіант: все ж ваші продажі залежать від ваших клієнтів.
Зверніть увагу
Діти, з певного віку, вже самі можуть або впливати на батьків, щоб ті купили їм що-небудь або ж купувати бажаний товар самі. Тому вивчення дітей як цільової аудиторії являє собою досить значиме завдання. Дитяча цільова аудиторія - поняття розтяжне.
Корисна порада
Що повинен зрозуміти виробник перш, ніж звернеться до дитячої цільової аудиторії? Що найважливіше він повинен знати, якщо все-таки вирішив виробляти дитячий бренд? Дитяча цільова аудиторія - поняття розтяжне. Щороку для дитини - це нові знання, нові уміння, новий рівень розвитку. Тому вікове сегментування дитячої аудиторії більш вузьке, ніж дорослому.