Як очистити праску від пригару. Як почистити праска в домашніх умовах від пригару.

Праски бувають різними, але навіть моделі з сучасною тефлоновою поверхнею на застраховані від утворення нагару. Тому потрібно знати, за допомогою яких засобів можна надати приладу первозданний вигляд.
Вам знадобиться
  • - оцет; - Таблетка гідропериту; - Зубна паста.
Інструкція
1
Для того щоб очистити праску від пригару, відключіть його від джерела живлення і дочекайтесь повного охолодження підошви.
2
Сталева поверхня праски не боїться дрібної абразивної чистки, тому залишки пригоріла тканини можете зчистити губкою із застосуванням соди. Як чистити праски з поверхнею з тефлону або кераміки, написано в інструкції до них. Багато виробників допускають жорстку чистку. Так чи інакше, не намагайтеся шкребти підошву праски гострими предметами, від цього з'являються подряпини.
3
Очистити Пригара на прасці можна і народними засобами. Візьміть столовий оцет і змочіть у ньому шматок тканини або губку, протріть ними поверхню праски. Після цього залишиться лише змити оцет і витерти підошву.
4
Допомагає прибрати нагар таблетка гідропериту. По нагрітому прасці проведіть нею по місцях нагару, в результаті чого він відшарується і легко змиється водою.
5
Якщо при прасуванні до підошви праски пригоріли частинки поліетилену або пластику, що може статися при плавці декоративних елементів одягу, то поверхня доведеться відтирати спиртом або очищеним бензином.
6
Після чищення поверхні спершу пропрасуйте праскою шматок будь непотрібної тканини, так як від залишків нагару можуть з'явитися сліди. Після такого тесту можна переходити до прасування повсякденного одягу.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Axaef9_IE4A
Зверніть увагу
В якості миючого засобу можна використовувати звичайну зубну пасту, нанесіть її на поверхню підошви щіткою. Паста з легкістю справляється з нагаром, важливо лише ретельно змити її, особливо якщо на підошві праски є отвори для виходу пари, в які паста може забитися.
Корисна порада
Дуже зручно використовувати для чищення праски спеціальний олівець, що продається в господарських магазинах. Їм натирається підошва, після чого нагар легко стирається будь-якою тканиною.