Як знайти настройки в Опері.

Opera - один з популярних інтернет-браузерів, поряд з Internet Explorer, Google Chrome та іншими. Коли ви працюєте з браузером, ви безумовно хочете, щоб він був зручний. Для цього потрібно знайти меню налаштувань.
Інструкція
1
Для початку ви можете завантажити останню версію Опери з офіційного сайту. Встановіть програму, перезавантажте комп'ютер, якщо це буде потрібно. Вийдіть в інтернет і запустіть браузер, клікнувши по значку на робочому столі.
2
Відкриється вікно Opera. У верхньому лівому кутку буде значок з логотипом програми, клацніть по ньому. Відкриється контекстне меню з декількома вкладками.
3
Пункт «Вкладки і вікна» призначений для управління відповідно вкладками та вікнами. Тут ви можете створити нову, подивитися історію і відновити закриту раніше сторінку і т.д. Пункт «Сторінка» допомагає налаштувати кодування, відображення малюнків, масштаб, редагувати введені дані. Для чого призначений пункт «Друк», ви здогадалися. У пункті «Закладки» ви керуєте переглянутих веб-сторінками: зберігаєте, видаляєте, експортуєте всі закладки в файл, імпортуєте з файлу. У пункті «Історія» ви можете переглянути порядок роботи в браузері на якийсь конкретний термін: день, тиждень, місяць. Пункт «Завантаження» служить для відображення роботи з файлами, закачувати з інтернету. Пункти «Розширення», «Opera Unite», «Синхронізація» і «Віджети» призначені для управління розширеннями, роботи з іншими користувачами браузера, роботи із закладками на комп'ютері і телефоні і установки віджетів, які працюють незалежно від того, чи включений браузер чи ні . «Пошта і чат» припускає, що ви працюєте як зареєстрований користувач в співтоваристві Opera.
4
Пункт «Оформлення» потрібен для установки скіна для браузера, в «Панелі інструментів» виберіть панелі, які повинні відображатися, щоб вам було зручніше і швидше з ними працювати. В «Налаштування» керуйте java-скриптами, анімацією, звуками і картинками на сторінці, і пр. "Швидкі налаштування» також можна викликати натисканням клавіші F12, «Загальні настройки», де ви керуєте Cookies, історією та основними параметрами браузера, викликається натисканням комбінації Ctrl + F12.
5
Якщо у вас є питання по роботі з браузером, використовуйте вкладку «Довідка».