Як намалювати шпака.

Щоб намалювати витончену картинку в японському стилі, не потрібно винаходити складну композицію. Зобразіть красиву птицю, яка сидить на гілці дерева. Відмінною моделлю стане крупний шпак з блискучим чорним оперенням, що відливає глибокими синьо-зеленими відтінками.
Вам знадобиться
  • - мольберт;
  • - щільна біла папір для малювання;
  • - кисті з синтетичним і натуральним ворсом;
  • - акрилові фарби;
  • - пластикова палітра;
  • - олівець;
  • - фломастери на водній основі.
Інструкція
1
Прикріпіть до мольберта лист щільного гладкого паперу для акварелі. Спробуйте малювати акриловими фарбами - вони дають яскравий і чистий колір, легко змішуються, а при необхідності лягають тонкими напівпрозорими шарами, якими можна добре імітувати оперення птиці.
2
Олівцем намітьте силует шпака. Зобразіть його в профіль, сидячим на гілці дерева. Намалюйте велике тіло птаха з недовгим хвостом і великими складеними крилами. У шпака невелика голова з виразним довгим і тонким дзьобом. Його відмінна риса - дуже гарний відтінок пір'я з переливами глибоких зелених, коричневих і синювато-сизих тонів на чорному тлі.
3
Розведіть акрилові фарби на палітрі. Додайте в зелений тон трохи білого, капніть води. Змочіть широку кисть з натуральним ворсом і великими вільними рухами нанесіть фарбу на лист, обходячи контури птиці. Наберіть на кисть білу фарбу і поставте кілька плям поверх зеленого кольору. Змочіть кисть водою і легко проведіть нею по листу, змішуючи фарби. Просушіть фон.
4
Змішайте чорну фарбу з синьою, умочіть в суміш кисть з синтетичним ворсом і зафарбуйте птицю, накладаючи короткі штрихи по росту пір'я. Просушіть фарбу. Умочіть тонку кисть в нерозведений зелений акрил і тонкими штрихами намітьте пір'я на крилах. Повторіть прийом з коричневою і синьою фарбою.
5
Змочіть кисть з натуральної щетини водою і легко проведіть по оперенню. Висушіть фарби. На тонку кисть наберіть трохи жовтої фарби і намалюйте дзьоб. Близько його заснування поставте білий штрих і злегка розтушуйте кордону.
6
Наберіть на кисть коричневу фарбу і зобразите гілки дерева, на яких сидить шпак. Тонким пензлем, змоченою в суміші білої, жовтої та червоної фарби, намалюйте лапки птаха. Чорним акрилом зафарбуйте очей шпака, поставивши в ньому білий відблиск.
7
Візьміть чорний маркер і акуратно обведіть контур шпака. На крилах і хвості прорисуйте окремі пір'я. Змочіть кисть білою фарбою і поставте на оперенні тонкі штрихи, імітуючи природний блиск.