Як знайти невидимі папки.

Будь папка в середовищі операційної системи Windows може бути невидимою, або прихованою, якщо використовувати термінологію компанії Microsoft. Однак таку папку легко виявити, причому для цього не треба володіти навичками програміста, будь-який користувач впорається з цим завданням.
Інструкція
1
Якщо на ваш комп'ютер встановлена операційна система Windows версії XP (або більш ранньої), відкрийте будь-яке вікно Провідника Windows. Це може бути вікно "Мій комп'ютер» або будь-яка папка, наприклад.
2
В меню оберіть розділ «Сервіс», а потім - команду «Властивості папки». Так ви отримаєте доступ до системних налаштувань, за допомогою яких зможете включити той чи інший вид відображення файлів і папок на вашому комп'ютері.
3
У відкритому перед вами діалоговому вікні клікніть вкладку «Вид», а потім встановіть прапорець поруч із системною командою «Показувати приховані файли і папки». Після цього натисніть кнопку «ОК», щоб застосувати внесені зміни. З цього моменту всі невидимі папки будуть відображатися поряд з іншими.
4
Якщо на комп'ютер встановлена система Windows версії Vista або 7, порядок дій буде іншим. Відкрийте будь-яке вікно Провідника, на панелі клікніть кнопку "Упорядкувати" і виберіть у контекстному меню пункт "Параметри папок і пошуку». Далі виконайте дії, описані в попередньому кроці.
5
Включивши відображення прихованих елементів, можна переходити до пошуку папки, яка була раніше прихована. Якщо папка знаходиться у відомому вам місці, наприклад, на робочому столі, просто уважно перегляньте вміст цієї області.
6
Якщо ж точне місце розташування папки вам невідомо, виконайте пошук. Для цього відкрийте меню «Пуск» і, якщо ви використовуєте Windows 7 або Vista, введіть в рядку пошуку назву папки або хоча б його частину. Якщо ваша операційна система версії XP (або більш ранньої), перейдіть в розділ «Пошук», відкривши меню «Пуск», і введіть назву шуканої папки у відповідному полі.
7
Після того як ви отримаєте результати пошуку, виберіть зі списку свою папку. Зверніть увагу, що її вид (і вміст теж) буде трохи нечітким - так виглядають всі приховані елементи в ОС Windows.
Зверніть увагу
Ви в будь-який момент можете змінити атрибут прихованої папки, щоб вона виглядала як звичайна. Для цього клікніть правою кнопкою миші на значку папки і виберіть у меню команду «Властивості». Зніміть прапорець з пункту «Прихований» на вкладці «Загальні» в розділі «Атрибути» та натисніть кнопку «ОК».
Після присвоєння папці атрибута «Прихований» і відповідного налаштування способу її відображення папка на робочому столі або в будь-який інший директорії може стати невидимою. Щоб заховати папку , вам необхідно виконати декілька дій.
Інструкція
1
Підведіть на робочому столі курсор до тій папці, яку хочете зробити невидимою. Клацніть по ній правою кнопкою миші - відкриється нове діалогове вікно «Властивості: [Ім'я вашої папки]». Переконайтеся, що ви перебуваєте на вкладці «Загальні». У нижній частині вікна встановіть маркер в поле «Прихований». Збережіть нові налаштування, натиснувши на кнопку «Застосувати».
2
За необхідності підтвердіть свої дії у вікні запиту, вибравши відповідний вам варіант: застосувати атрибут тільки до папки або ж до папки і підпапках і файлів, що містяться в ній. Закрийте вікно властивостей кнопкою ОК або значком [х] у правому верхньому куті вікна.
3
Після присвоєння атрибуту «Прихований» папка все ще буде видна на робочому столі, вона просто стане напівпрозорою. Щоб приховати її повністю, викличте компонент «Властивості папки». Зробити це можна кількома способами. Відкрийте «Панель управління» через кнопку «Пуск» або клавішу Windows. Виберіть у категорії «Оформлення і теми» іконку «Властивості папки».
4
Альтернативний варіант дій: відкрийте будь-яку папку на комп'ютері, у верхньому рядку меню виберіть пункт «Сервіс», в розгорнулося контекстному меню клацніть по пункту «Властивості папки» лівою кнопкою миші. З'явиться нове діалогове вікно.
5
Відкрийте вкладку «Вид». Опустіться до кінця списку в групі «Додаткові параметри» і знайдіть гілку «Приховані файли і папки». Встановіть маркер напроти пункту «Не показувати приховані файли і папки», застосуйте нові налаштування і закрийте вікно. Ваша папка зникне з робочого столу.
6
Тепер, щоб відкрити таку невидиму папку , вам необхідно буде вибрати один з варіантів дій. Ви можете знову налаштувати відображення прихованих файлів і папок через компонент «Властивості папки» або ж скористатися компонентом для пошуку. У меню «Пуск» виберіть команду «Пошук».
7
Введіть у поле запиту ім'я папки, а в додаткових параметрах відзначте маркером пункт «Пошук в прихованих файлах і папках». Якщо ви пам'ятаєте адресу папки, можете набрати його в адресному рядку будь-який інший папки і натиснути на кнопку «Перейти». Інший варіант: додайте свою невидиму папку в журнал «Вибране».